• Тел.:  +38 (067) 670 05 13
 • Тел.:  +38 (050) 940 77 17
 • Skype: kapitoliy69
 • Замовити дзвінок

  Замовити дзвінок

  • Ваше ім'я *
  • Ваш телефон *
  • Зручний час для дзвінка
  • Коментарій
  * обов'язкові для заповнення.
  ×
 • Графік роботи:
 • Пн.-пт. - 10.00 - 18.00
 • Субота -
Навігація: Екскурсії Львовом / Екскурсії Львовом та Львівщиною / Австрійський та княжий Львів

Австрійський та княжий Львів

Оглядова автобусна екскурсія містом

Тривалість екскурсії – 3год (вартість 120 грн 1 особа)

початок: 11:00, 14:00, 18:00

Екскурсія починається від пам’ятника королю Данилу Галицькому. Переїзд містом – по старій частині Австрійського Львова.

       


вкпр екрпр ави
54ен Кр к

 

  

 Музей “Личаківське кладовище”

Понад 300 тис. поховань, розташованих на 86 полях, споруджено понад 2 тисячі гробниць, встановлено на могилах близько 500 скульптур та рельєфів. Місце захоронення видатних діячів історії та культури України, Польщі, Австрії та ін.
Вихід з автобуса – екскурсія.(вхідний квиток на кладовище - 20грн).
Переїзд, екскурсія містом по старій частині Княжого Львова.

Собор Св. Юра 1744-1770 рр.
З 1998 року Собор разом із Ансамблем історичного центру Львова належить до Світової спадщини ЮНЕСКО. На дзвіниці Собору святого Юра — найстаріший в Україні дзвін, вилитий, згідно з написом на ньому, 1341 року.
Вихід з автобуса екскурсія.
Переїзд, екскурсія містом.

“Високий замок”

Вихід з автобуса, підіймаємось на гору – оглядовий майданчик, панорама міста. Ви побачите Львів та околиці міста з висоти пташиного лету.
Завершення екскурсії біля пам’ятника королю Данилу Галицькому.

 

І ще багато цікавого та загадкового…

 

Увага!!! Вхідні квитки в музеї та тур – об’єкти оплачуються окремо!

  

 

Під час автобусної екскурсії Львів Австрійський-Княжий ми оглянемо території австрійського Львова. Почнемо наш шлях від пам’ятника королю Данилу Галицькому – засновника міста Львова. По дорозі до першого об’єкта – Личаківського кладовища, ми будемо оглядати території площі Соборної, зокрема прекрасний ренесансний костел святого Андрія, мури бернардинського монастиря, монастир Кларисок і багато чого цікавого. Їхати ми будемо по територіях Личаківського передмістя, зокрема побачимо храми святого Антонія, церкву Петра і Павла, будівлі колишніх австрійських казарм… 

 

Личаківське кладовище - вихід з автобуса, йдемо оглядати найвідоміші захоронення цього цвинтаря: каплиці найбагатших жителів Львова у ХІХ столітті, могили таких видатних людей, як письменник і публіцист Іван Якович Франко, композитор Станіслав Людкевич, оперна співачка Соломія Крушельницька… Будемо ми проходити і біля захоронень діячів українського національного відродження Маркіяна Шашкевича і Володимира Барвінського, також Ви зможете побачити захоронення архієпископів Вірменської Апостольської церкви і захоронення польського історика Кароля Шайнохи… Також ви зможете побачити захоронення двох популярних композиторів – Ігоря Білозіра і Володимира Івасюка, життя яких перервала трагічна смерть. 

 

Після екскурсії на Личаківському кладовищі, прямуємо до автобуса та їдемо до наступного об’єкту - Високого замку. По дорозі ми побачимо Марсове поле, колишній госпіталь Червоного Хреста, цікаві будинки на вулиці Личаківській, зокрема госпіталь святої Софії збудований ще у 1880 році. Їдучі по вулиці ім.. М. Лисенка, ми побачимо церкву святого Йоана Златоустого, колишній костел капуцинів і храм святого Георгія, а також, безперечно, будівлі колишньої колегії театинів… 

 

В парку «Високий замок» - вихід з автобуса,  підіймаємось на Замкову гору де ми побачимо руїни Високого Замку, який відзначився багатьма подіями, зокрема тим, що цей замок був взятий штурмом Максимом Кривоносом у 1648 році. Також ми оглянемо насипний пагорб, насипаний на честь 300–ліття від часу возз’єднання Литви і Польщі. На який ми обов’язково піднімемось та побачимо Львів та околиці з висоти пташиного лету… 

 

Наступний об’єкт до якого прямуємо - Собор Святого Юрія. По дорозі побачимо та почуємо про палац римо–католицьких архієпископів, костел святого Казимира, будівлю пожежної команди… В центральній частині міста оглянемо території так званого Краківського передмістя. 

 

Собору Святого Юрія -  вихід з автобусу та огляд цього прекрасного барокового храму, прикрашеного скульптурами роботи Йоганна Пінзеля. Всередині оглянемо покриті позолотою вівтар і амвон, ікону Матері Божої Теребовлянської, копію Туринської плащаниці та багато чого цікавого. Побачимо ми і будівлю митрополичих палат де проживали архієпископи і митрополити греко–католицької церкви.
Переїзд до центру міста - пам’ятника Данилу Галицькому від якого ми розпочинали екскурсію.


Бронювання квитків на екскурсію за телефонами: 

 

 • +38 (067) 670 05 13
 • +38 (050) 940 77 17 

 

Точки продажу квитків на екскурсії:

 

 • Львів, вул Катедральна, 2;
 • Львів, пл. Ринок, 12 (ярмарка сувенірів)

Замовити тур - Австрійський та княжий Львів

Щоб замовити тур - "Австрійський та княжий Львів", заповніть будь-ласка форму. Протягом 10 - 15 хвилин з Вами зв'яжеться менеджер і уточнить деталі замовлення.

 • Ваше ім'я *
 • Ваш телефон *
 • Email *
 • Коментарій
* обов'язкові для заповнення.
×
comments powered by HyperComments