• Тел.:  +38 (067) 670 05 13
 • Тел.:  +38 (050) 940 77 17
 • Skype: kapitoliy69
 • Замовити дзвінок

  Замовити дзвінок

  • Ваше ім'я *
  • Ваш телефон *
  • Зручний час для дзвінка
  • Коментарій
  * обов'язкові для заповнення.
  ×
 • Графік роботи:
 • Пн.-пт. - 10.00 - 18.00
 • Субота -
Навігація: Екскурсії Львовом / Екскурсії Львовом та Львівщиною / Личаківске кладовище

Личаківске кладовище

Тривалість екскурсії – 2год 

18:00 -100 грн; 

19:00, 20:00 -150 грн 1 особа

початок:18:00, 19:00, 20:00

 

Пішохідна екскурсія історико-культурним заповідником


Пропонуємо Вам екскурсію Личаківським кладовищем – історико-культурним заповідником, музеєм під відкритим небом.
Це кладовище, єдине з чотирьох цвинтарів кінця ХVІІІ століття так як там хоронили дуже багатих та відомих людей. Саме кладовище було засноване в зв’язку з законом австрійського імператора Йосифа ІІ ( 1783 рік), згідно з яким ліквідовувались кладовища в межах міста (першопочатково кладовища (некрополі знаходились) біля костелів і церков) і створювалися чотири кладовища поза його межами, зокрема і Личаківський цвинтар.  

                       

 


Личаківський_цвинтар_1 3 глеа
589к ва 4

 

 

 

Під час цієї екскурсії ви оглянете:

Неготичні ворота вічності, зроблені з надгробків.
Найстарішу частину кладовища. Там ми зможемо побачити старі захоронення кінця XVІІІ – початку
ХІХ століть, зокрема захоронення австрійських губернаторів Франца фон Гауера, Йогана Гайсрука та
багато інших захоронень чиновників і високопосадових осіб.
Оглянемо польську алею, де Ви зможете побачити захоронення найвидатніших польських діячів
Галичини.
Оглянемо величні каплиці, під якими спочивають вічним сном найбагатші сім’ї Львова у ХІХ столітті.
Найвідоміші захоронення українських видатних діячів а також військові меморіали.
Оглянемо та почуємо розповіді про надзвичайно трагічні захоронення.
Захоронення діячів Австрійського Львова.

 

І ще багато цікавого та загадкового…

 

Увага!!! Вхідні квитки в музеї та тур – об’єкти оплачуються окремо!

Пропонуємо Вам екскурсію Личаківським кладовищем. Це кладовище, єдине з чотирьох цвинтарів кінця ХVІІІ століття, так як там хоронили дуже багатих та відомих людей. Саме кладовище було засноване в зв’язку з законом австрійського імператора Йосифа ІІ ( 1783 рік), згідно з яким ліквідовувались кладовища в межах міста (першопочатково кладовища (некрополі знаходились) біля костелів і церков) і створювалися чотири кладовища поза його межами, зокрема і Личаківський цвинтар.

 

Під час цієї екскурсії ми зможемо оглянути неготичні ворота вічності, зроблені з надгробків, також ми оглянемо найстарішу частину кладовища. Там ми побачимо старі захоронення кінця XVІІІ – початку ХІХ століть, зокрема захоронення австрійських губернаторів Франца фон Гауера, Йогана Гайсрука та багато інших захоронень чиновників і високопосадових осіб над якими ми побачимо скульптури роботи таких геніальних скульпторів як Гартман Вітвер, Антон і Йоганн Шімзери…

 

В старій частині кладовища ми побачимо і величні захоронення генералів австрійської армії, таких як Антоній Амор Тарновський, Жан - Марія де Нарбоні, Фердинанд Багер - захоронення представників австрійської еліти.

 

Оглянемо ми і польську алею, де Ви зможете побачити захоронення найвидатніших польських діячів Галичини, таких як видатний поет Северин Гощинський, драматург Габріеля Запольська, побачимо ми і захоронення польського революціонера, офіцера артилерії Юліана Ордона, польських президентів міста Львова, а також захоронення архітектора Львівської Опери Зигмунта Горголевського та багато інших цікавих  захоронень.

 

Під час екскурсії ми оглянемо величні каплиці, під якими спочивають вічним сном найбагатші сім’ї Львова ХІХ століття (сім’ї Кшечуновичів, Кісельків, Адамських та ін.) та каплицю лікеро–горілчаного магната Адама Бачевського.

 

Сама екскурсія по Личаківському кладовищі надзвичайно цікава тим, що під час неї ми оглянемо і найвідоміші захоронення українських видатних діячів а також військові меморіали. Зокрема на Личаківському кладовищі знаходиться окремий цвинтар ветеранів польського антиросійського повстання 1830 – 1831 років, військове кладовище солдатів Української Галицької армії, які загинули під час українсько – польської війни у 1918 – 1920 роках. Відвідаємо ми і кладовище польських оборонців Львова тобто захоронення польських солдатів, які загинули під час цієї ж війни в боях з українцями.   

 

Також, під час екскурсії ми оглянемо та почуємо розповіді про надзвичайно трагічні захоронення. До таких можна віднести захоронення перших жертв гасової лампи, сентиментальні поховання самогубців, таких, як скульптор Едмунд Яскульський…

 

Побуваємо ми і захороненні видатного архітектора Юліана Захаревича, а також безліч захоронень скульпторів, таких як Фелікс Мікульський, Леонард Марконі, Генрі Пер’є, Йоганн Шімзер...
Під час екскурсії ви побачите унікальні захоронення видатних діячів України, Польщі, Австрії… 


Бронювання квитків на екскурсію за телефонами: 

 

 • +38 (067) 670 05 13
 • +38 (050) 940 77 17 

 

Точки продажу квитків на екскурсії:

 

 • Львів, вул Катедральна, 2;
 • Львів, пл. Ринок, 12 (ярмарка сувенірів)

 

Замовити тур - Личаківске кладовище

Щоб замовити тур - "Личаківске кладовище", заповніть будь-ласка форму. Протягом 10 - 15 хвилин з Вами зв'яжеться менеджер і уточнить деталі замовлення.

 • Ваше ім'я *
 • Ваш телефон *
 • Email *
 • Коментарій
* обов'язкові для заповнення.
×
comments powered by HyperComments