м. Львів, пл. Катедральна 2

Тури в Болгарію

Болгарія – це дивовижна країна на березі Чорного моря. Прекрасні краєвиди, багата історія та унікальні традиції зробили Болгарію улюбленим місцем відпочинку для туристів з усього світу. Помірний континентальний клімат Болгарію чудово підходить для відпочинку навіть у вересні. Серед найбільш популярних курортів варто відзначити Несебр, Сонячний берег і Золоті піски.

Старовинний Несебр вражає своєю архітектурою і готельними комплексами, які розташувалися вздовж узбережжя. Мальовнича природа в поєднанні з пам’ятками архітектури передають особливий колорит епохи того часу. В ресторанах на березі моря можна легко скуштувати традиційні болгарські страви, серед яких найбільш популярним є болгарський пиріг банниця. Несебр славиться і своїми сувенірами. Саме в цій курортній зоні зосереджене максимальна кількість виробів ручної роботи і ексклюзивних подарунків.

Відпочинок в Сонячному березі – це справжня знахідка для молоді. Широкий спектр розваг подарує незабутні враження як для галасливої компанії, так і для молодої пари. Піщані пляжі, казкові бухти і високий сервіс обслуговування – це запорука відмінного і незабутнього відпочинку в Болгарії.

Одним з найбільш елітних курортів Болгарії є відпочинок на Золотих пісках. Золоті піски – це не тільки престижний відпочинок в розкішних апартаментах, але і відмінна природа на території заповідника, де розташувалися Золоті піски.

Тури в Болгарію зі Львова

Туристична фірма «Капітолій» пропонує прекрасні тури в Болгарію за доступною ціною.

Кращі курортні зони, комфортабельні готелі і сучасний автобус євро-класу подарує Вам справжню казку, куди захочеться повернутися ще не один раз. Крім того, туристична фірма «Капітолій» надає відмінні гарячі тури, завдяки яким Ви не тільки купите путівку за більш ніж привабливою ціною, але й швидко опинитеся в одному з розкішних апартаментів дивовижною Болгарії.

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час