м. Львів, пл. Катедральна 2

Тури в Чорногорію

Що може бути прекрасніше ніж відпочинок на лазурному узбережжі казково красивої Чорногорії. Чудові панорамні види, казкові бухти і величні гори перенесуть Вас у справжню казку, в яку захочеться повернутися ще багато разів.

Відпочинок в Чорногорії славиться своїм європейським сервісом в найкрасивіших котеджах і готельних комплексах. Однією з найбільш популярних курортних зон є Будва. Будва – це втілення старовини і мальовничих пейзажів. Старовинна архітектура в поєднанні з оригінальними ресторанчиками на березі моря подарують істинний колорит Чорногорії.

Тури в такі основні курорти Чорногорії як: Герцегновская Рів’єра, Ульціньска Рів’єра і Будванськая Рів’єра запам’ятаються розкішними пляжами і високим сервісом обслуговування європейської країни. Традиційна чорногорська кухня налічує безліч оригінальних солодощів і рибних страв, які пропонуються в шикарних готельних апартаментах кожної з курортних зон.

Екскурсійні програми Чорногорії – це європейський сервіс і прекрасна організація. Сучасний дайвінг, прогулянка на яхті або відвідування відомих пам’яток архітектури – в Чорногорії Ви знайдете заняття на будь-який смак.

Тури в Чорногорію – це відмінне рішення, як для сімейного відпочинку, так і для молодіжної пригоди. Кожна з курортних зон славиться широкою інфраструктурою розваг з парками, ресторанами, кінотеатрами і аквапарками, де можуть чудово відпочити і дорослі і діти.

Тури в Чорногорію зі Львова

Туристична фірма «Капітолій» пропонує тури в наймальовничіші курорти Чорногорії. Завдяки привабливим гарячим турам в Чорногорію Ви максимально швидко опинитеся на морському узбережжі Адріатики. Кваліфіковані фахівці туристичної фірми «Капітолій» підберуть для Вас найкращий тур в Чорногорію зі Львова в один з комфортабельних готелів в залежності від Ваших побажань.

Туристична фірма «Капітолій» – це відпочинок в Чорногорії екстра класу за доступною ціною.

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час