м. Львів, пл. Катедральна 2

Тури в Грецію зі Львова

Греція – це одна з найкрасивіших країн світу з прекрасними пейзажами і європейським сервісом. З кожним роком, все більше туристів вибирають саме курорти Греції, як для сімейного, так і для молодіжного відпочинку. Одним з популярних курортів Греції є відпочинок на знаменитому острові Санторіні. Архітектура Санторіні вражає своєю пишністю. Білосніжні будинки з красивими арками і величними колонами виглядають неймовірно романтично. Саме Санторіні зберігає в собі безліч легенд, які засновані на цікавих факта. На острові розташовані чудові ресторани з традиційною грецькою кухнею і красиві готельні комплекси. Крім того, романтичний острів не рідко вибирають молодята для казкового медового місяця.

Греція – країна чудес. Саме в Греції знаходяться знамениті Чорний пляж, Червоний пляж і Білий пляж. Природне диво можна побачити, відпочиваючи на Санторіні або подорожуючи на яхті вздовж морського узбережжя.

Курорти Дельфи і Афіни оповиті стародавніми міфами і легендами. Згідно з літописами саме Дельфи є центром світу. Курорт Афіни дивує своєю сучасністю і романтикою одночасно. На вузеньких вуличках Греції розташувалися колоритні ресторани, в яких можна чудово провести час, як молодій парі, так і компанії. Греція багата і насиченими екскурсійними програмами. Саме тому гарячі тури в Грецію більш ніж популярні.

Тури в Грецію автобусом та літаком зі Львова

Туристична фірма «Капітолій» пропонує тури в Грецію на будь-який смак. Ви зможете насолодитися колоритом і традиціями країни, спробувати дивовижну грецьку кухню і відвідати найкрасивіші пам’ятки архітектури. Придбати тур до Греції зі Львова Ви зможете в будь-який зручний для Вас час. Кваліфіковані менеджери туристичної фірми завжди готові підібрати для Вас оптимальний тур до Греції за прийнятною ціною.

Відпочинок в Греції з туристичною фірмою «Капітолій» – це гарантія незабутньої подорожі і тільки приємні емоції.

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час