м. Львів, пл. Катедральна 2

Сервіси прокату електросамокатів уже у Львові

Сервіси прокату електросамокатів уже у Львові

Електросамокати стрімко увірвалися в наше життя. І зараз це вже звичний вид альтернативного транспорту, нарівні з велосипедами. Тільки, на відміну від велосипеда, тут не потрібно крутити педалі. Спеціальні навички їзди теж не потрібні, питання з парковкою вирішується простіше, та й сам самокат банально легший.

Всі сервіси прокату влаштовані за одним принципом. Потрібно зареєструватися в додатку, знайти найближчий самокат, розблокувати його – і можна насолоджуватися. Додаток самостійно веде облік часу. Зазвичай до нього можна прив’язати карту для розрахунку. Завершують поїздку точно так же – треба знайти місце для парковки і запустити програму. Не потрібно нікуди спеціально йти або дзвонити.

І ось сервіси прокату електросамокатів є вже і у Львові. Розповідаємо більш детальну інформацію!

  • Easy. Творець Данило Коць спочатку хотів купити франшизу, але потім вирішив запустити власний проект. В зону покриття входила зона навколо проспектів Свободи, Чорновола та Шевченка. Всього за перші кілька днів додаток завантажили понад тисячу користувачів, і відразу ж посипалися перші поїздки. Так що покриття почало активно розширюватися. Актуальна зона вказана на карті в додатку. Вартість зняття блокування – 10 грн, а вартість 1 хвилини використання – 2 грн. Самокати розвивають швидкість до 25 км/год. Досить пройти коротку реєстрацію в додатку, знайти з його допомогою найближчий самокат, відсканувати QR-код на кермі або вручну ввести номер – це розблокує пристрій. Щоб поїхати, потрібно встати однією ногою на самокат і відштовхнутися. Для завершення поїздки досить натиснути відповідну кнопку в додатку, перебуваючи при цьому в зоні покриття.
  • E-wings. Це глобальний проект для популяризації альтернативних видів транспорту, щоб ви назавжди могли забути про пробки. Крім того, це більш екологічно. У сервісу практичний і зручний додаток. Самокати розвивають швидкість до 25 км/год і обладнані додатковими амортизаторами для комфорту користувачів. Вартість розблокування самоката – 20 грн, а 1 хвилина їзди обійдеться в 1,5 грн. Вся оренда повністю безконтактна, що особливо цінно в період коронавирусу. Для використання потрібно зареєструватися в додатку, відсканувати QR-код на кермі або вручну ввести номер, встати на самокат, відштовхнутися правою ногою і натиснути на ручку праворуч. Гальмо знаходиться на лівій ручці. Для паркування скористайтеся зеленими зонами, парковками E-wings або велосипедними парковками.
  • Kiwi. Прокат самокатів Kiwi у Львові запустили зовсім недавно – у вересні 2020 року. Спочатку сервіс запустився в тестовому режимі. На карті додатку відзначена зона покриття, вільні самокати та рівень заряду. Вартість розблокування – 15 грн, а 1 хвилина використання обійдеться в 2 грн. Прокатом Kiwi займається компанія «Екстра Ваттс», заснована в Одесі в 2019 році. Спочатку сервіс запустився саме в Одесі, потім – в Києві, а потім добрався і до Львова.

Електросамокати допомагають уникнути однієї з головних проблем сучасних реалій – дорожніх пробок. Вони легкі, маневрені і компактні. Середня швидкість – до 30 км/год, чого цілком достатньо для повсякденних потреб. Нарешті, це просто цікаве і приємне дозвілля.

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час