м. Львів, пл. Катедральна 2

Тури за кордон

Гарячі тури на море

Гарячі тури – це не тільки можливість швидко опинитися в будь-якій точці планети, а й подорож за доступною ціною.

Туристична фірма «Капітолій» пропонує гарячі тури в наймальовничіші курортні зони. Кращі готельні комплекси, захоплюючі екскурсійні програми та високий сервіс обслуговування подарують Вам справжній відпочинок від перебування в одній з кращих країн світу. Гарячі путівки – це прекрасна можливість швидко і недорого опинитися в елітному курортному місці і чудово відпочити.

Гарячі тури в Європу

Одними з найбільш популярних гарячих турів є путівки до Європи. Гарячі тури в Європу – це відмінна можливість вирватися з буденного ритму повсякденного життя і відчути традиції та колорит європейських країн. Високий європейський рівень обслуговування, цікаві екскурсійні програми і традиційна європейська кухня подарують незабутні враження. Крім того, до програм багатьох гарячих турів в Європу входить відвідування більше п’яти європейських країн із найзнаменитішими пам’ятками.

Перебування у Франції подарує Вам можливість відвідати не тільки знаменитий Лувр і Дісней Ленд, але і насолодитися величчю і неймовірною красою замків Луари, які знаходяться не далеко від Парижа.

Подорож по Венеції максимально точно передасть особливий колорит венеціанської ночі з традиційною атрибутикою у вигляді масок і мережива. Саме завдяки гарячим турам до Європи Ви зможете відчути національні особливості кожної європейської країни, скуштувати традиційні страви та відвідати цікаві екскурсії в супроводі російськомовного гіда.

Туристична фірма «Капітолій» пропонує кращі і прекрасно організовані гарячі тури в Європу на сучасному і комфортабельному автобусі. Купити гарячі путівки Ви зможете в будь-який зручний для Вас час і незалежно від сезону.

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час