м. Львів, пл. Катедральна 2

Дитячі тури

Мега-цікаві дитячі тури Львовом

Львів відкриває свої захоплюючі екскурсійні програми і для найменших гостей міста. Серед широкого вибору фестивалів та розважальних заходів дитячі тури користуються значною популярністю.

Дитячі тури від туристичної фірми «Капітолій» – це не тільки цікаве інформаційне наповнення і подорож по найголовнішим пам’яткам міста, тематичним кафе, а й високий рівень безпеки для дітей. Для незабутніх дитячих канікул пропонується спеціально розроблена програма, яка подарує масу незабутніх емоцій для Вашої дитини. Дитячий тур «Ура канікули» це справжній відпочинок, який перенесе в захоплюючу казку у старовинному Львові.

Екскурсії для дітей у Львові

Дитячий відпочинок у Львові просто неможливий без грамотно сформованих екскурсійних програм. Саме тому фахівці туристичної фірми «Капітолій» розробили широкий вибір варіантів екскурсій, які запам’ятаються Вашій дитині на багато років.

Екскурсійні програми від туристичної фірми «Капітолій» – це грамотне поєднання відвідування відомих музеїв і пам’ятників архітектури з походом в найвідоміші кафе, які не залишать байдужими жодну дитину.

Туристична фірма «Капітолій» пропонує такі цікаві дитячі тури, як:

 • Львська посмішка;
 • Тож як завжди: «До зустрічі мій Львове;
 • Місто щасливих малят;
 • Львів очима дітей;
 • На канікули до Львова;
 • Ура канікули!!! Все включено!;
 • На хвилинку до Львова.

Екскурсійні тури охоплюють найцікавіші музеї та пам’ятники, а спеціально розроблена інформаційна програма для дітей відкриє світ історичних фактів і легенд старого міста. Крім того, туристична фірма «Капітолій» надає прекрасні дитячі тури по Україні.

Наймальовничіші міста і комфортабельні пансіонати подарують максимум задоволення Вашим дітям.

Дитячий відпочинок з туристичною фірмою «Капітолій» – це захоплююче, безпечно і не дорого.

Питання та відповіді про тури для школярів

 • Скільки коштують дитячі тури?

Вартість туру залежить від його тривалості і програми. Наприклад, одноденний тур обійдеться від 280 гривень, дводенний – від 545, триденний – від 765, а чотириденні канікули – від 1815 гривень з людини.

 • Що входить у вартість?

В основному, в вартість туру входить супровід, організація, частина переїздів і харчування, проживання. Окремо купуються вхідні квитки, обіди, сувеніри та інші дрібниці. Але умови залежать від конкретного туру. Тому перш ніж замовляти, уважно вивчіть інформацію на сторінці. Ми намагаємося розписувати всі нюанси максимально докладно, щоб вам було простіше зорієнтуватися і зручніше вибирати.

 • Скільки тривають тури для школярів?

Ми пропонуємо різні програми: одноденні екскурсії та розваги, програми вихідного дня і міні-канікули на 3-4 дні.

 • Що врахувати при виборі дитячих турів?

При виборі обов’язково враховуйте вік дитини та її інтереси. Також вивчайте програми дитячих турів, адже ми намагаємося забезпечити максимальну різноманітність.

 • Які програми підійдуть для дітей?

Для дітей, яким не цікаві дорослі тури, є спеціальні програми. Навіть оглядові екскурсії проходять в іншому форматі: зі спеціальним підходом і цікавими історіями.

 • Чи безпечно це?

Так, абсолютно. Туристична компанія «Капітолій» пропонує ретельно продумані, сплановані і відпрацьовані дитячі тури. Протягом всього часу ми забезпечуємо інформаційну підтримку та супровід від досвідчених гідів, які постійно працюють над підвищенням своєї кваліфікації.

 • Чому варто вибирати готові дитячі тури?

Організовані тури завжди зручніші за самостійне планування. Не доведеться витрачати час на пошуки житла, складання програми, пошук екскурсоводів та інші нюанси. Адже одне лише вивчення форумів забирає купу часу. А без цього не обійтися, якщо не хочете впустити нічого важливого і цікавого. Тим більш, культурна і розважальна програма не обмежуються найвідомішими пам’ятками з листівок. Організація дитячих турів ще складніша, адже потрібно врахувати масу дрібниць, щоб дітям було комфортно, цікаво і безпечно. Але це ні до чого, якщо про все подбають досвідчені організатори. Наші дитячі тури перевірені часом і практикою, а всі можливі помилки давно враховані і виправлені.

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час