м. Львів, пл. Катедральна 2

Екскурсії Львовом

Екскурсії по Львову

Чи можна закохатися в місто? Скажете, що ні? Тоді ви ніколи не були у Львові. Тому побачивши його лише тільки раз , ви вже ніколи не забудете таємничої краси міста Лева. Міста, овіяний легендами, надзвичайно красивого, багатого своєю архітектурою. Всі знають про те, яка прекрасна у Львові каву, який джазовий настрій панує і як чудово бродити львівськими вуличками в мережах трамвайних ліній. Але багато хто з вас знає , що враження в подарунок – ще один козир Міста лева? У цьому Вам допоможуть наші екскурсії містом та Львівщині … і будьте впевнені вони не залишать Вас байдужими.

Велична, унікальна архітектура, вузькі середньовічні вулички, самобутні ресторанчики… Про Львів багато різної інформації, найчастіше суперечливої, але одне відомо точно: це місто велике, старовинне і красиве настільки, що походить на музей архітектури під відкритим небом. Причому красивих виглядів тут шукати не потрібно, Львів – одне з тих міст, де цікаво в будь-якому закутку і ось чому: протягом свого існування Львів входив до складу декількох європейських країн. Пам’ять про ті часи живе в його будинках… Але якщо в європейських містах є таке місце як “старе місто”, що представляє собою невелику частину міста нового, то вся центральна частина стародавнього Львова майже повністю складається тільки з старого міста. Через це все місто фактично є музеєм під відкритим небом, що не втратив свого шарму. Вузенькі вулички з старовинними кам’яницями, оздобленими ліпниною, фресками, численними статуями та скульптурами, зелені скверики та парки, костели та храми все це Ви побачите якщо приєднаєтеся на наші екскурсії Львова…

Від деталей, перейдемо до головного, тобто до архітектури міста. Тут є на що подивитися! Неспроста центральна частина Львова в 1998 році була занесена до списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО.

Завітайте до нас на екскурсії по Львову, які проводимо щодня у збірних групах. А ми, в свою чергу, гарантуємо, що Вам буде на що подивитись. Це і Середньовічна частина Львова, Австрійська, Польський Львів, Львів княжий, театральний, пивний, романтичний, кавовий… і це тільки початок!..

Також це одна з популярних екскурсій Львова. Відкритий в 1786-му році Личаківський цвинтар – це музей якого Ви більше ніде не побачите тільки в Парижі подібне кладовище Пер-Лашез (Pere-Lachaise). Вражають своєї містичністю величезні склепи, сімейні гробниці з колонами і написами німецькою, польською, угорською, вірменською, російською та українською мовами. Тут настільки вражаюча та бурхлива атмосфера, що потрібно уважно слідувати за екскурсоводом, щоб не заблукати на “цвинтарі” площею в 40 гектарів. Тут видно, як сплелися історії багатьох народів, і стає зрозумілим, чому Львів настільки різний, що вміщає в себе і європейську витонченість, і український народний колорит.

Ще одна таємниця Львова, яку ми з радістю при відкриємо Вам – його підземелля, які лишились незмінними ще з тих давніш часів. Тривалий час львівські підземелля так і залишались ще однією легендою старовинного міста. Але тепер це одна із захоплюючих екскурсій по Львову і не так давно, подорожі деякими підземеллями Львова стали не тільки реальністю, але й захопливим дійством, яке залишає спогади на все життя… Львів містичний, таємний, романтичний, захоплюючий …і цей перелік можна продовжувати до безкінечності! Але краще один раз побачити, аніж почути тисячу разів… Тому запрошуємо Вас на наші екскурсії Львова… Обіцяємо показати вам все саме цікаве та таємниче!

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час