м. Львів, пл. Катедральна 2

Тури на травневі свята

Тури на травневі свята у Львові

Величне і неймовірно романтичне місто Львів готове дивувати незабутніми травневими святами. Мальовничі пейзажі в поєднанні зі старовинною архітектурою міста подарують незабутні відчуття весни і легкої безтурботності. Весняний Львів – це справжня знахідка для любителів захоплюючих фестивалів і особливих легенд. Тури на травневі свята від туристичної фірми «Капітолій» – це широкий вибір цікавих екскурсійних програм на будь-який смак.

Одним з найбільш популярних і романтичних турів на травневі свята є: «Львів – місто королів, кави та шоколаду». У програму туру входять відвідини не тільки найвідоміших пам’яток архітектури і старовинних музеїв, а й подорож у відому майстерню шоколаду. Ви станете свідками створення авторських цукерок ручної роботи з дуже смачними наповненням, а після, насолодитесь ароматом знаменитої львівської кави.

Тур «Легенди старого Львова» розповість не тільки про дивовижні легенди старої частини міста, засновані на реальних фактах, а й точно передасть епоху й колорит того часу. Старовинна архітектура, затишні кав’ярні та знамениті музеї зроблять травневі свята у Львові насиченими та незабутніми.

Екскурсії на травневі свята у Львові – це відмінне рішення, як для дітей так і для дорослих. Чудова погода сприяє відвіданню цікавих фестивалів, якими славиться весняний Львів. Фестиваль писанок, День батяра у Львові, подорож на старовинному трамвайчику – тут ви знайдете цікаве дозвілля на будь-який смак.

Тури на травневі свята по Україні

Туристична фірма «Капітолій» подбала також про організації турів на травневі свята у наймальовничіші куточки нашої країни. Комфортабельний автобус євро-класу в поєднанні з кваліфікованим гідом подарують Вам максимум приємних вражень, а насичена екскурсійна програма здивує цікавими історичними фактами і дивовижними легендами.

Тури на травневі свята з туристичною фірмою «Капітолій» – це гарантія цікавого і яскравого весняного відпочинку.

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час