м. Львів, пл. Катедральна 2

Тури Західною Україною У цвіті сакури
Тури Західною Україною У цвіті сакури
Тури Західною Україною У цвіті сакури
Тури Західною Україною У цвіті сакури
Тури Західною Україною У цвіті сакури
Тури Західною Україною У цвіті сакури
Тури Західною Україною У цвіті сакури
Тури Західною Україною У цвіті сакури
Тури Західною Україною У цвіті сакури
Тури Західною Україною У цвіті сакури
У цвіті сакури
У цвіті сакури
У цвіті сакури
У цвіті сакури
У цвіті сакури
У цвіті сакури
У цвіті сакури
У цвіті сакури
У цвіті сакури
У цвіті сакури

Споглядання квітучої сакури продовжує життя. Квіти Сакури, що розпускаються навесні, з давніх-давен

стали символом пробудження природи, початку нового життя. Сакура – це символ ніжності, любові і краси.

Наприкінці квітня Ужгород перетворюється на справжній райський сад, адже починає цвісти екзотична

японська вишня – сакура. Ці дерева ростуть лише в Японії, кількох штатах Америки та на Закарпатті.

Тож ласкаво просимо помилуватись цим чудом природи разом з нами!

Детальніше про екскурсію

День 1

Збір групи (7:40). Виїзд зі Львова (8:00). 
Першою нашою зупинкою буде колишня резиденція графів Шенборнів. У 1890 році по вказівці графа Шенборна на місці дерев’яного мисливського будиночка в урочищі Берегвар був побудований романтичний замок. На території замка знаходиться штучне озеро зовнішні обриси якого нагадують контури Австро-Угорської імперії. Замок розміщений в центрі чудесного так званого англійського парку, який займає 19 га. З ранньої весни до пізньої осені цвітіння одних дерев змінюється цвітінням інших. Здається, що Карпати розчиняються у цвіті кущів форзиції золотистої та зеленуватої, ніжно-рожевих квітах японської айви та рожевих – яблуні Недзвецького, яскраво-червоних – яблуні флоридської та білих – яблуні китайської, рожевих бутонах сакури японської… Екскурсія по замку. Переїзд до Мукачева. У південно-західній частині цього мальовничого міста стоїть Мукачівський замок, одна з найцінніших історичних і воєнно-архітектурних пам’яток Закарпаття XIV-XVII століть. Замок побудований на горі вулканічного походження заввишки 68 м і займає площу 13 930 кв. м. Точна дата заснування замку невідома, але в документах, які датуються XI століттям, він уже згадується. Екскурсія по замку. Вільний час. Продовження мандрівки, переізд у Берегове. Зупинимось в селищі Яноші на дегустацію вин в одному з найкращих будинків вина на Закарпатті. До дегустації будуть представлені  такі сорти вина як: Королівська Леанка, Чорний доктор, Токай фурмінт, Кагор, Сапераві та інші.
Прибуття у Виноградове (19:00). Поселення в готель. Вільний час. Ночівля.

 

День 2

Сніданок (7:00). Виїзд у місто Ужгород (8:00). Сакури чекають.
Пішохідна оглядова екскурсія містом та замком. Щороку, щоб побачити красиве природне явище, в Ужгород з’їжджаються тисячі туристів. Пік цвітіння сакури, коли її гілки вкриваються пишними рожевими квітами – неймовірно захоплююче видовище. Саме в Ужгороді розташована найбільша в Європі Алея сакур, що простягнулася вздовж берега ріки Уж- на Православній та Київській набережних. Також тут знаходиться найбільша в Європі липова алея (2200 м.), яка огортає правобережжя міста Ужгород, до речі, тут ростуть різні сорти лип, тому майже місяць квітне вся набережна Незалежності.                                Ужгородський замок, нині музей. Уперше згадується в хроніці «Діяння угорців». Заснування замку датується ХI століттям і пов’язується із легендарним князем Лаборцем. Фортеця на той час була дерев’яною, що складалася із дитинця і частоколу. Товщина захисних стін палацу сягає 10 м у висоту і 5 м у ширину. Вони оточені глибоким ровом та вражають своєю могутністю та неприступністю прямісінько у центрі міста. Вільний час на обід. Прибуття у Берегово. Купання у новому термальному басейні, який розташований  біля самих витоків цілющої термальної води та біля підніжжя Карпатських гір. Це місце, де можна відпочити тілом і душею. Навіть відвідавши всі місця планети, Ви оціните неперевершену атмосферу природи та дію термальної води.
Повернення у Виноградове. Вільний час. Ночівля.

 

День 3

Сніданок (7:00). Виселення з готелю. Виїзд з Виноградове (8:00).

Переїзд через селище Іза, яке славиться на всю Україну своїми майстрами з лозоплетіння. Зупинка, вільний час для придбання сувенірів та виробів з лози. Переїзд до Центру Європи. Найголовнішою окрасою Рахівщини є те, що саме тут, поблизу села Ділове знаходиться географічний Центр континентальної Європи, тому окрім жаданої поїздки до серця старенької Європи, Ви завжди матимете можливість подихати свіжим гірським повітрям та поринути у світ життя, побуту і традицій місцевого населення. Вільний час.
Переїзд Яблунецьким перевалом, що подарує Вам безліч хвилин захоплення красою цього краю. На висоті 525 – 560 метрів над рівнем моря простягається зелена перлина Карпат – Яремче, водоспад Прибій (ринок сувенірів). Bільний час. Продовження авто-екскурсії через Франківськ, Галич- центр Галицько-Волинського князівства.
Повернення до Львова (22:00 – 23:00).

 

Вартість вхідних квитків:

 • палац Шенборна – загальний 15 грн, школярі 10 грн;
 • Мукачівський замок – загальний 40 грн, студенти, пенсіонери 30 грн, діти до 14 років 20 грн;
 • Ужгородський замок – загальний 45 грн, студенти 35 грн, учні 20 грн, діти дошкільного віку безкоштовно;
 • Термальний басейн «Жайворонок» у Берегово – загальний 200 грн. (з орендою шафки), пенсіонери за віком 150 грн, діти від 120 до 150 см. 100 грн, діти до 120 см. – безкоштовно.

У вартість входить:

 • зустріч представником агентства;
 • проїзд по маршруту автобусом євро-класу;
 • проживання в готелі;
 • екскурсії по програмі;
 • супроводження гіда-керівника по всьому маршруту.

У вартість не входить:

 • харчування;
 • дегустації;
 • рекомендовані програми;
 • вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
 • проїзд в міському транспорті;
 • поліс медичного страхування;
 • особисті побажання.

БАЖАЄМО ГАРНОЇ ПОДОРОЖІ ТА НЕЗАБУТНІХ ВРАЖЕНЬ!

Туристичне агентство не несе відповідальності за роботу комунальних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності.Вам може також сподобатися

Відгуки про екскурсію У цвіті сакури

Ми пропонуємо

Доступні ціни

Цікаві маршрути та розповіді

Професійних гідів

Індивідуальний підхід

Телефонуйте
безкоштовний підбір

(підберемо найцікавіший тур або екскурсію)

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час