м. Львів, пл. Катедральна 2

Тури на травневі свята У цвіті сакури
Тури на травневі свята У цвіті сакури
Тури на травневі свята У цвіті сакури
Тури на травневі свята У цвіті сакури
Тури на травневі свята У цвіті сакури
Тури на травневі свята У цвіті сакури
Тури на травневі свята У цвіті сакури
Тури на травневі свята У цвіті сакури
Тури на травневі свята У цвіті сакури
Тури на травневі свята У цвіті сакури
У цвіті сакури
У цвіті сакури
У цвіті сакури
У цвіті сакури
У цвіті сакури
У цвіті сакури
У цвіті сакури
У цвіті сакури
У цвіті сакури
У цвіті сакури

 Споглядання квітучої сакури продовжує життя. Квіти Сакури, що розпускаються навесні, з давніх-давен стали символом пробудження природи, початку нового життя. Сакура – це символ ніжності, любові і краси. Наприкінці квітня Ужгород перетворюється на справжній райський сад, адже починає цвісти екзотична японська вишня – сакура. Ці дерева ростуть лише в Японії, кількох штатах Америки та на Закарпатті.

Детальніше про екскурсію

День 1

Збір групи (7:40).Виїзд зі Львова (8:00).
Автобусна оглядова екскурсія (Карпати та Закарпаття). Безліч хвилин захоплення красою та легендами цього мальовничого краю. 
 Замок графа Шенборна 1890 році по вказівці графа Шенборна на місці дерев’яного мисливського будиночка в урочищі Берегвар був побудований романтичний замок. На території замка знаходиться штучне озеро зовнішні обриси якого нагадували контури Австро-Угорської імперії. Замок розміщений в центрі чудесного так званого англійського парку, який займає 19 га. З ранньої весни до пізньої осені цвітіння одних змінюється іншими. Здається, що Карпати розчиняються у цвіті кущів форзиції золотистої та зеленуватої, ніжно-рожевих квітах японської айви та рожевих — яблуні Недзвецького, яскраво-червоних — яблуні флоридської та білих — яблуні китайської, рожевих бутонах сакури японської.

Переїзд до Мукачева. Замок Паланок XIV—XVII століть, екскурсія по замку вільний час. Продовження мандрівки, переізд у Берегове. зупинимося в селищі Яноші. Дегустація вин в одному з найкрачих будинків вина на Закарпатті.  Королівська Леанка, Чорний доктор, Токай фурмінт, Кагор, Сапераві та інші.
19.00 прибуття в готель поселення. Вільний час . Ночівля.

День 2

Сніданок. Виїзна екскурсія у місто Ужгород. Сакури чекають.
Виїзд у Мукачево. Стародавній замок «Паланок» XVI ст. Переїзд до Ужгорода.
Щороку, щоб побачити красиве природне явище, в Ужгород з’їжджаються тисячі туристів. Пік цвітіння, коли гілки сакури вкриваються пишними рожевими квітами – неймовірно захоплююче видовище.
Саме в Ужгороді розташована найбільша в Європі Алея сакур, що простягнулася вздовж берега ріки Уж, на Православній та Київській набережних.

Переїзд в місто Ужгород. Оглядова екскурсія по місту. Тут знаходиться найбільша в Європі липова алея (2200 м.), яка огортає правобережжя міста Ужгород, тут, до речі, ростуть різні сорти лип, тому майже місяць квітне вся набережна Незалежності. Ужгородський замок, нині музей. ХI ст. –  екскурсія.
Повернення у Виноградове. Ночівля.

День 3

Сніданок. Виселення з готелю.Переїзд через селище Іза, яке славиться на всю Україну своїми майстрами з лозоплетіння. Зупинка, вільний час для придбання сувенірів та виробів з лози.

Переїзд до Центру Європи. Найголовнішою окрасою Рахівщини є те, що саме тут, поблизу села Ділове — географічний Центр континентальної Європи, тому окрім жаданої поїздки до серця старенької Європи, Ви завжди матимете можливість подихати свіжим гірським повітрям та поринути у світ життя, побуту і традицій місцевого населення.
Вільний час.
Переїзд Яблунецьким перевалом, що подарує Вам безліч хвилин захоплення красою цього краю. На висоті 525 – 560 метрів над рівнем моря зелена перлина Карпат – Яремче, водоспад Прибій (ринок сувенірів).
Bільний час. Продовження авто-екскурсії через Франківськ, Галич- центр Галицько-Волинського князівства.
(22:00) повернення до Львова.

 

Вартість вхідних квитків:

 • Ужгородський замок – загальний 45 грн, студенти 35 грн, учні 20 грн, діти дошкільного віку безкоштовно.

У вартість входить:

 • зустріч представником агентства;
 • проїзд по маршруту автобусом євро-класу;
 • проживання в готелі в номері вибраної категорії;
 • сніданки по програмі;
 • екскурсії по програмі;
 • супроводження гіда-керівника по всьому маршруту.

У вартість не входить:

 • рекомендовані програми, вхідні квитки в екскурсійні об’єкти;
 • проїзд в міському транспорті;
 • поліс медичного страхування;
 • особисті побажання (обіди, сувеніри).

БАЖАЄМО ГАРНОЇ ПОДОРОЖІ ТА НЕЗАБУТНІХ ВРАЖЕНЬ!

Туристичне агентство не несе відповідальності за роботу комунальних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності.Вам може також сподобатися

Відгуки про екскурсію У цвіті сакури

Ми пропонуємо

Доступні ціни

Цікаві маршрути та розповіді

Професійних гідів

Індивідуальний підхід

Телефонуйте
безкоштовний підбір

(підберемо найцікавіший тур або екскурсію)

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час