м. Львів, пл. Катедральна 2

Тури Західною Україною

Тури по Західній Україні

Тури по Західній Україні – це чудова ідея, як для одноденного відпочинку, так і для тривалої подорожі. Туристична фірма «Капітолій» надає широкий вибір турів по Західній Україні на будь-який смак.

Західна Україна – це прекрасне поєднання мальовничої природи і прадавніх традицій. Саме Західна Україна славиться своїми величними замками, найчистішими гірськими ріками та озерами. Поєднання найкрасивіших пейзажів і старовинної архітектури роблять Західну Україну справжньою перлиною країни.

Одним з найкрасивіших міст Західної України є Львів. Знамениті пам’ятники архітектури, яким понад 500 років і романтична атмосфера на вузеньких вуличках старої частини міста переносить в справжню епоху лицарів і королів. Широка інфраструктура розваг дозволяє знайти дозвілля на будь-який смак. Саме у Львові розташована знаменита Майстерня шоколаду і готується найсмачніша кава за старовинними рецептами. Крім того, щоб відчути весь колорит старого міста, Ви зможете покататися на королівській кареті з білосніжними конячками і придбати оригінальний букетик у квіткарки в середньовічному вбранні.

Традиції Західної України багатогранні і особливі, а кухня славиться смачними другими і першими стравами. У Львові так само проходять безліч фестивалів, а для гостей міста проводяться цікаві екскурсії. Тематичні кафе дивують своєю неординарністю і колоритом, а масштабні ярмарки дають можливість придбати сувеніри ручної роботи, які зможуть відобразити всю унікальність і особливість Заходу.

Подорожуючи по Карпатам і по Закарпаттю, Ви не тільки познайомитеся з дивовижними традиціями Західної України, але й зможете відчути справжню середньовічну казку. Величні замки вразять своєю пишністю і цікавими легендами, а красиві гори подарують заряд бадьорості на цілий рік.

Тури по Західній Україні від туристичної фірми «Капітолій» – це комфортна, не дорога і цікава подорож в красиві міста і зони відпочинку Західного регіону країни.

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час