м. Львів, пл. Катедральна 2

Одноденні екскурсії Карпатами та Закарпаттям зі Львова

Одноденна екскурсія в Карпати

Одноденна екскурсія в Карпати – це відмінна можливість прекрасного відпочинку в будь-який час року. Карпатське повітря відоме своїми цілющими властивостями, а традиційна карпатська кухня дивує своїми смачними стравами. Для того, щоб відчути особливу атмосферу Карпат не обов’язково брати тривалу відпустку.

Насичена екскурсійна програма від туристичної фірми «Капітолій» настільки багата, що за враженнями зрівняється з тижнем відпочинком. Професійні менеджери подбали про прекрасну організації екскурсійної програми в найпопулярніші та колоритні місця. Екскурсія на карпатському трамвайчику відкриє для Вас всю пишноту величних Карпат в незалежності від сезону. Вершини гір, чудова природа і дегустація традиційної карпатської кухні – це те, що треба для відмінного туру вихідного дня.
Одноденні тури Карпатами вміщують відвідування колоритних музеїв та пам’яток архітектури, подорож по красивих горах з річками і водоспадами. Крім того, Ви зможете придбати пам’ятні сувеніри ручної роботи від карпатських ремісників і відчути весь колорит карпатського життя. Професійний інформаційний супровід гіда, цікаві легенди і традиції Карпат подарують найприємніші враження від Вашої подорожі.

Одноденні тури в Закарпатті

Закарпаття – це місце незабутнього відпочинку з прекрасними пейзажами. Одноденні тури на комфортабельному автобусі в Закарпатті більш ніж популярні. Саме в Закарпатті розташувалися старовинні замки, термальні джерела і знамениті винні льохи. Вибираючи тур в Закарпаття, Ви відчуєте весь колорит і особливості закарпатської кухні, побуваєте в живописних і незабутніх місцях, і також відвідайте один з величних замків. Дивовижний клімат Закарпаття в поєднанні з цікавою екскурсійною програмою – це гарантія яскравого відпочинку і цікавого туру вихідного дня.

Одноденні тури в Закарпаття та Карпати від туристичної фірми «Капітолій» – це відмінна і економічно вигідна можливість добре і цікаво відпочити.

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час