м. Львів, пл. Катедральна 2

Одноденні екскурсії Карпатами та Закарпаттям Замки Закарпаття
Одноденні екскурсії Карпатами та Закарпаттям Замки Закарпаття
Одноденні екскурсії Карпатами та Закарпаттям Замки Закарпаття
Одноденні екскурсії Карпатами та Закарпаттям Замки Закарпаття
Одноденні екскурсії Карпатами та Закарпаттям Замки Закарпаття
Одноденні екскурсії Карпатами та Закарпаттям Замки Закарпаття
Одноденні екскурсії Карпатами та Закарпаттям Замки Закарпаття
Замки Закарпаття
Замки Закарпаття
Замки Закарпаття
Замки Закарпаття
Замки Закарпаття
Замки Закарпаття
Замки Закарпаття

Вартість:

дорослі –  499 грн 

 діти – 449 грн

Автобусна екскурсія В гори на 1 день

Тривалість – 12 годин

Збір у центрі міста 6:40. Виїзд 7:00

Повернення 22:00

На нашій екскурсії Ви відвідаєте:

 • палац Шенборна: загальний – 15 грн., школярі – 10 грн.;
 • Мукачівський замок «Паланок» : дорослі – 40 грн., студенти, пенсіонери – 30 грн., діти до 14 років – 20 грн.;
 • замок Сент Міклош – добровільна пожертва.

 

Приїзд  до замку Австрійского графа Фрідріха Шенборна 1841-1907рр. Пішохідна екскурсія по парку-дендрарію (сосна Веймутова, бук пурпуролистий, гліцинія китайська, аристолохія, оцтове дерево, сосна австрійська, сосна кедрова, дуб європейський, тюльпанове дерево, самшит вічнозелений, ялина та ін..). В північній частині дендрарію діє бювет з мінеральною водою  – «Поляна Купель» та є «Джерело Краси» з цілющою водою.

Переїзд до Мукачева. Пішохідна екскурсія у замок Угорських Королів «Паланок» – один із найцінніших історичних і воєнно-архітектурних пам’яток Закарпаття XIV-XVII ст. Замок розташований на горі вулканічного походження висотою 68 м. і займає площу 13 930 кв.м. Виїзд з Мукачева до Чинадієво.

Екскурсія у старовинний замок Сент Міклош (Святий Миколай). Перша згадка про цей замок датується 1450 роком. Саме тут зародилася велика любов між легендарною Ілоною Зріні, матір’ю угорського національного героя Ференца Ракоці II та ватажком угорських повстанців. Захоплююча історія кохання від місцевого художника і теперішнього орендатора замку Йосифа Бартоша.

 

У вартість входить:

 • Зустріч представником агентства;
 • Проїзд по автобусом євро-класу;
 • Оглядові екскурсії по програмі;
 • Супровід гіда-керівника по всьому маршруту;
 • Поліс медичного страхування.

 

У вартість не входить:

 • Рекомендовані програми;
 • Обіди (від 75 грн);
 • Сувеніри, особисті побажання.

 

УВАГА!!! Вхідні квитки – окрема оплата!

БАЖАЄМО ГАРНОЇ ПОДОРОЖІ ТА НЕЗАБУТНІХ ВРАЖЕНЬ!

Туристичне агентство не несе відповідальності за роботу комунальних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності.

 

Екскурсія Замками та палацами Закарпаття – це неймовірна подорож у середньовіччя прямо посеред Карпатських гір. Три повноцінних замки з неймовірними історіями чекають на Вас…

Замок Шенборнів, безперечно вирізняється своєю красою, але унікальність його полягає саме у плануванні, а саме має 365 вікон, стільки ж днів у році, 52 кімнати – як тижнів у році та 12 виходів – що дорівнює 12ти місяцям.

Оточений замок прекрасним парком з величезною кількістю унікальних рослин. Чого тільки вартує прекрасна гліцинія, сакура, магнолія, оцтове дерево, рожевий бук і безліч інших мешканців парку. Також на території парку є штучне озеро, що своїми контурами повторює територію тодішньої Австро-Угорської імперії…

Наступний замок видно з будь якого боку, з якого б Ви не наближались до Мукачева. Розташований на горі вулканічного походження, що був збудований для контролю та охорони воєнних та торгових шляхів, на перехресті яких замок збудований. Сам замок є яскравим зразком Середньовічної фортифікаційної архітектури. Для додаткового захисту навколо замку був викопаний рів, що заповнювався водою з річки Лотариця, а пізніше обнесений частоколом, так званим паланком. Сам рів та частокіл були давно зруйновані, хоча назва замку «Паланок» збереглася й до нині!

Увінчує нашу подорож романтичний замок «Сент-Міклош», нагодований з давніх часів духом любові й творчості, страждань та звитяг, що дає можливість доторкнутись до історії великих почуттів…

Замок був споруджений у ХV ст.., а в ХVII ст. був переданий легендарній Ілоні Зріні. Саме тут, одна з найвідоміших жінок Мукачева, покохала. Він –  26 річний угорський граф та ватажок повстанці, їй 39 і незважаючи ні на що, вона відцуралась від титулів та володінь, щоб бути з ним…

Замок й досі зачаровує своєю енергетикою, так сталось і з нинішнім орендарем замку Йосифом Бартошем. Художник розповідає, що якось до нього у вісні прийшла жінка, благородних рис обличчя, і попросила подбати про замок… Так і сталось, з 2001 року замок став підніматись з руїн: був полагоджений дах, встановлені нові вікна та двері, відреставровані стіни. Також  у новому замку знайшли притулок безліч музейних експонатів.

А ще, художник взяв шлюб у замку зі своєю дружиною Тетяною, так «замок любові» і надалі виправдовує свою назву!

Вам може також сподобатися

Відгуки про екскурсію Замки Закарпаття

Leave a Reply

Ми пропонуємо

Доступні ціни

Цікаві маршрути та розповіді

Професійних гідів

Індивідуальний підхід

Телефонуйте
безкоштовний підбір

(підберемо найцікавіший тур або екскурсію)

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час