м. Львів, пл. Катедральна 2

Тури до Львова

Тур вихідного дня у Львові

Львів – це втілення романтики і надзвичайно красивої архітектури. З кожним роком, все більша кількість туристів з усього світу приймають рішення відвідати саме європейське і старовинне місто Львів. На вулицях Львова, не рідко можна зустріти квіткарку в середньовічному вбранні і упряжку білих коней з вишуканою каретою, які чудово передають стиль і епоху того часу. Крім того, саме у Львові варять приголомшливо смачну каву за старовинними рецептами, виготовляють смачний шоколад і виробляють знамените пиво.

Всі ці переваги роблять Львів відмінною ідеєю для туру вихідного дня. Захоплюючі тури у Львові від туристичної фірми «Капітолій» налічують безліч варіантів відпочинку, серед яких особливою популярністю користуються оглядова та нічна екскурсія вечірнім Львовом.

Екскурсії у Львові за доступною ціною

У програму кожної екскурсії входять:відвідування знаменитих музеїв,пам’яток архітектури татематичних кафе, якими славиться Львів. Ви так само зможете насолодитися кавуванням воригінальни хресторанах на вузеньких вуличках старої частини міста. Оригінальні і нестандартні кафе Львова відомі в усьому світі. Саме у Львові є знаменитий Дім легенд з машиною з крилами і вогнедихаючим драконом, кафе де зовсім немає цін – тільки торги. Насичене культурне життя міста у поєднанні з прекрасним інформаційним наповненням запам’ятається як дорослим, так і дітям.

Для любителів гострих відчуттів старовинний Львів відкриє таємниці підземелля, а цінителі архітектури та старовини по достоїнству оцінять замки Львівщини. Львів славиться і своїми театрами. Екскурсія «Львів театральний» миттєво перенесе Вас в епоху розкоші і шедеврів світової архітектури. Екскурсія «Австрійський Львів» подарує можливість не тільки прогулятися по найкрасивішій частині міста, але і насолодитися краєвидами з висоти пташиного польоту.

Туристична фірма «Капітолій» – це широкий вибір екскурсійних програм і турів вихідного дня у Львові.

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час