м. Львів, пл. Катедральна 2

Чудо-поїзд. Екскурсія з комфортом!

Чудо-поїзд. Екскурсія з комфортом!

Кожен, хто хоч раз був в центрі Львова, напевно бачив веселі кольорові вагончики, що нагадують дитячий атракціон.

Але це не просто потяг. Це повноцінна оригінальна екскурсія по місту для всіх бажаючих долучитися до культурної спадщини. Триває вона близько години, і за цей час Чудо-поїзд об’їжджає всі головні визначні пам’ятки.

Кому підійде така екскурсія? Кому завгодно!

  • Тим, хто у Львові вперше і ще нічого не знає про місто;
  • Тим, хто хоче з користю провести годину часу і дізнатися щось нове;
  • Тим, хто давно шукав нові екскурсійні формати.

А може ви давно мріяли покататися по місту в яскравих кольорових вагончиках? Просто втомилися ходити і хочете відпочити? Або зрештою потрібно просто сховатися від дощу і негоди?

Для всіх цих випадків оглядова екскурсія в Чудо-поїзді пасує ідеально!

Як проходить екскурсія на Чудо-поїзді?

Замість екскурсовода вся програма записана. Вона проводиться на українській мові. Але можна вибрати й іншу: всього десять на вибір. Для цього скористайтеся своїми навушниками або зверніться до провідника.

Маршрут складений так, щоб цікаво було і дорослим, і дітям. Врахуйте тільки, що найменших мандрівників до 13 років пускають на борт лише в супроводі батьків або керівників групи.

За годину поїзд об’їжджає близько 10 км по вузьких міських вулицях. Так що це хороший варіант ще і для тих, у кого мало часу, а побачити хочеться якомога більше. Починається маршрут прямо від площі Ринок. Не помітити барвистий Чудо-поїзд просто неможливо!

Перший рейс відправляється о 10 ранку. Останній – о 8 вечора. В несезон екскурсійні вагончики курсують рідше: кожну годину з 10-00 до 17-00.

Екскурсійна програма охоплює найвизначніші місця в центрі Львова. Це Ратуша, Порохова вежа, площа Старий ринок, найстаріша в місті церква святого Миколая, Оперний театр, Будинок вчених, Університет, Головна пошта, палац Потоцьких, Аптека Міколяша, пам’ятник Міцкевича, готель Жорж, пам’ятник королю Данилу, Латинська катедра і площа Ринок.

Альтернативні маршрути

Крім класичної і найпопулярнішою програми, в розкладі Чудо-поїзда є ще кілька цікавих пропозицій:

  • Вечірня екскурсія нічним містом проводиться по п’ятницях, суботах і неділях о 22-00 за умови наявності хоча б 6 чоловік. Маршрут трохи відрізняється: Ратуша, музей озброєння Арсенал, Оперний театр, Будинок вчених, Університет, Головна пошта, палац Потоцьких, аптека Міколяша, пам’ятник Міцкевичу, готель Жорж, пам’ятник королю Данилу, Латинська катедра і назад на площу Ринок. Тривалість – 40 хвилин.
  • Казкова екскурсійна програма «Пригоди львівських ельфів» створена спеціально для маленьких мандрівників. Це захоплююча програма про пригоди ельфійки Ії та хлопчика Максима. Брата ельфійки викрали злісні тролі, і друзі прагнуть його відшукати. А на шляху розкривають таємниці та загадки старовинного міста. Автор казки – дитяча письменниця Марічка Крижанівська.
  • Для тих, хто хоче дізнатися ще більше львівських таємниць і загадок, розроблена велика оглядова екскурсія по Малому та Великому центру. Вона триває 2,5 години, охоплює близько 30 км і дозволяє побачити ті пам’ятки, які вам навряд чи покажуть на інших екскурсіях. Крім Чудо-поїзда курсує ще і Чудо-бус.

Хочете дізнатися ще більше про цікаві львівські події та пропозиції, звертайтеся до нас! Консультанти туристичної компанії «Капітолій» обов’язково вам допоможуть!

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час