м. Львів, пл. Катедральна 2

Львів в період Covid-19. Що чекає на туристів?

Львів в період Covid-19. Що чекає на туристів?

Пандемія коронавірусу диктує свої умови, під які неминуче доводиться підлаштовуватися. Але це не привід зовсім відмовлятися від дозвілля і розваг. Розповідаємо, що чекає на вас у Львові і чим можна зайнятися.

  1. Менше людей. Якщо ви давно мріяли погуляти по Львову без натовпів туристів і черг до найцікавіших локацій, це ідеальний час. Зазвичай тут багато людей, незалежно від сезону: на зимові канікули, весняні вихідні, в сезон літніх відпусток або в теплі осінні дні.
  2. Заклади працюють. Після локдауна львівські заклади нарешті знову працюють у відносно штатному режимі. Так, можлива зміни графіка і деякі обмежувальні заходи. Це все ви можете дізнатися на сторінках конкретних закладів. Але тим не менше, життя продовжує кипіти.
  3. Відкриті локації як і раніше доступні. Якщо музеї та галереї сильніше потрапляють під обмеження через норми безпеки, то локації під відкритим небом все ще в вашому розпорядженні. Наприклад, Личаківський цвинтар або Високий замок казково гарні в будь-який час.
  4. Концерти на !FESTrepublic. !FESTrepublic – це маленьке місто в місті. Він знаходиться всього в 20 хвилинах від площі Ринок, неподалік від Замкової гори. Тут як і раніше проводять концерти, вечірки і тематичні заходи. Територія колишнього заводу досить простора, щоб гості могли відчувати себе в безпеці навіть під час пандемії.

Куди сходити у Львові в період Covid-19?

А тепер докладніше розповімо про те, куди все-таки можна сходити у Львові в цей непростий час.

  • Личаківський цвинтар. Це справжній історико-культурний музей під відкритим небом, в якому можна сміливо провести кілька годин. Надгробки, каплиці і сімейні склепи тут – справжні витвори мистецтва. На Личаківському цвинтарі завжди ховали в першу чергу відомих людей. Найстаріші поховання датуються 18 століттям. Тут можна знайти могили Івана Франка, Маркіяна Шашкевича, Соломії Крушельницької та багатьох інших.
  • Високий замок. Кожен, хто приїжджає до Львова, просто зобов’язаний піднятися на найвищу точку міста. Хоча її висота всього 413 м, для історичної місцевості це більш, ніж достатньо, щоб насолодитися фантастичними видами. Гарна локація приваблювала століттями. Гору почали забудовувати ще в 13 столітті, і до цих пір її називають Замковою. У 17 столітті замок неодноразово штурмували шведські війська. Поступово він почав руйнуватися і занепадати. Камінням з його укріплень досі встелені львівські вулички. З них же будували міські кам’яниці. Від самого замку залишився лише фрагмент стіни. Але оглядовий майданчик – найнеймовірніше місце в місті.
  • Площа Ринок. Навіть у найскладніші часи життя в історичному центрі Львова не перестає вирувати. Красива забудова, фантастична атмосфера стародавнього міста, запашна кава і глінтвейн з собою, довгі прогулянки і романтичні побачення під вечірніми вогнями – все це є, як і раніше. Взимку тут ще й встановили каток під відкритим небом.

Потрібні ще ідеї? Ми в туристичній компанії «Капітолій» чекаємо вас з новими цікавими пропозиціями!

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час