м. Львів, пл. Катедральна 2

5 локацій для фотосесії у Львові

5 локацій для фотосесії у Львові

Ні для кого не секрет, що Львів – одне з найкрасивіших, найбільш ефектних і мальовничих міст України. Тут багато пам’яток і стільки ж – яскравих і незвичайних локацій для фотосесій.

Спеціально для вас ми зібрали добірку з 5 найкращих!

1. Площа Ринок

Площа Ринок – справжній музей під відкритим небом. Це саме серце Львова, яке сповна відображає дух міста. У кожного будинку своя історія і свій колорит, так що кожен з них разом і окремо – відмінна локація для фотосесій. Можна обіграти незвичайні особливості декору або маленькі місцеві секрети. Наприклад, той факт, що в кожному будинку на фасаді – рівно по три вікна на поверх. А якщо вам вдасться подолати всі сходинки Ратуші, можна зробити знімки з чудовим видом на Старе місто Львова. Від неї променями розходяться вулиці, які ведуть углиб міста.

2. Оперний театр

Львівський театр опери та балету ім. Крушельницької не дарма вважається одним з найкрасивіших в Україні. За багатством оздоблення він не поступається Одеському театру. Будівля в стилістиці неоренесансу об’єднує в собі всі його характерні риси. Монументальний і величний фасад з масивними колонами, витонченою ліпниною і повітряними балюстрадами вражає розмахом. Центральний фасад прикрашає скульптурна композиція з музами і бронзовими статуями Комедії, Трагедії і Драми.

Інтер’єр не поступається екстер’єру. Мармур, ліпнина, картини, скульптури і позолота – все це немов створено для розкішних фотосесій. Красиві знімки виходять біля фонтану зовні і особливо ввечері, коли площа потопає у вогнях.

3. Стрийський парк

Стрийський парк – це розкішна зелень, квітучі магнолії, озеро, в якому цілий рік плавають лебеді, романтичні ковані лавки, скульптури і ефектні старовинні руїни. Все це – у вашому розпорядженні для фотосесії.

Стрийський парк зручно розташований практично в центрі. Привабливо виглядають численні струмочки і кам’яні містки. У такому оточенні просто не буває невдалих ракурсів.

4. Палац Потоцьких

У Львові немає проблеми з тим, щоб зняти фотосесію на тлі ефектної архітектури. Ось і Палац Потоцьких – відмінна локація, якщо ви хочете по-справжньому королівські знімки. А ще це ідеальний вибір для романтичних або весільних фотосесій.

Палац датований 1880 роком, і до сих пір використовується для урочистих заходів. Він відмінно зберігся, як і вся прилегла територія, починаючи від витончених кованих воріт. За символічну плату можна провести фотосесію і в приміщеннях.

5. Високий замок

Колоритні та ефектні знімки на схилах, старих дерев’яних сходах і мощених звивистих доріжках вийдуть на Високому замку. Зверху з майданчика можна зняти відмінні панорамні фото – це найвища точка міста, звідки відкривається шалений вид. По всьому парку багато чарівних куточків із зеленню, лавками і скульптурами. Можна навіть знайти відразу кілька левів – символів міста. А можете відразу відправитися до телевежі – чим не креативна локація.

І це всього лише мала частина найефектніших і мальовничих локацій, які підійдуть для фотосесій! Звертайтеся до нас в туристичну компанію «Капітолій» – і ми з радістю поділимося і іншими цікавими місцями Львова!

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час