м. Львів, пл. Катедральна 2

5 перлин ренесансу

Екскурсії Львовом 5 перлин ренесансу
Екскурсії Львовом 5 перлин ренесансу
Екскурсії Львовом 5 перлин ренесансу
Екскурсії Львовом 5 перлин ренесансу
Екскурсії Львовом 5 перлин ренесансу
Екскурсії Львовом 5 перлин ренесансу
5 перлин ренесансу
5 перлин ренесансу
5 перлин ренесансу
5 перлин ренесансу
5 перлин ренесансу
5 перлин ренесансу

Вартість:

дорослі – 80 грн

 діти – 60 грн

 

Львів – це не тільки Середньовічна чи Австрійська частина міста. Це і княжий Львів і Краківське передмістя… Про це все ви дізнаєтесь на нашій екскурсіїї.

На нашій екскурсії ви побачите:

  • каплицю родини Боїмів
  • вежу Корнякта
  • костел Марії Сніжної
  • Бернардинський монастир
  • монастир Бенедиктинок

Також між екскурсійними об’єктами будуть переходи містом з цікавими історіями від наших екскурсоводів!

Увага!!! Вхідні квитки в музеї та тур – об’єкти оплачуються окремо!

Пригадайте безсмертні творіння Леонардо да Вінчі, Мікеланджело чи Рафаеля. Всі вони – митці епохи відродження, яку ще часто називають ренесанс. Саме в цьому стилі збудовані львівські шедеври у XVI-XVII ст. Ми пропонуємо вам познайомитись із світом високого мистецтва.

На екскурсії «П’ять перлин ренесансу» ви побачите найкраще з найкращого. Зокрема, відвідаєте каплицю Боїмів, західна сторона якої – «книга в камені», яку можна розглядати годинами, а наші фахові екскурсоводи допоможуть вам її прочитати. Такі сімейні усипальниці будували лише для найвпливовіших львів’ян. Далеко не кожному із місцевих мешканців вдавалось запросити на роботу таких визначних архітекторів та скульпторів епохи ренесансу як Андреас Бемер, Ганс Шольц та Йоган Пфістер. В  інтер’єрі каплиці ви побачите унікальний вівтар, який повністю вирізьблений із каменю.

Під час праці на цим твором майстри використали також рідкісну техніку «стюкко» (битий мармур в гіпсі). Наступним об’єктом буде греко-католицький храм св. Андрія (колишній бернардинський костел). Ця святиня зведена таким чином, що на фасаді храму можна помітити типові риси італійського ренесансу і рідкісного його відгалуження – німецького ман’єризму. Інтер’єр церкви зачаровує. Всередині ви будете насолоджуватися красою численних позолочених вівтарів.

Далі ми оглянемо знамениту дзвіницю православної автокефальної церкви Успіння Пресвятої Богородиці. Її ще часто називають вежа Корнякта. Свого часу це була одна з найвищих споруд на території України. Також, під час екскурсії, побуваємо на подвір’ї давнього жіночого монастиря бенедиктинок, зайдемо до храму Усіх Святих, де зберігаються численні мощі християнських мучеників.

Насамкінець, відвідаємо один з найстаріших храмів міста – колишній костел Діви Марії Сніжної, який будували німці-католики ще вкінці XIII ст. Він вважається одним із трьох святинь того часу, які збереглись до наших днів. Ця давня споруда була значно змінена в часи епохи відродження, себто в  ХVI-XVII ст. З нашими екскурсоводами час промине швидко і корисно. Ви дізнаєтесь багато цікавих фактів про шедеври ренесансної архітектури та скульптури.

Вам може також сподобатися

Відгуки про екскурсію 5 перлин ренесансу

Leave a Reply

Ми пропонуємо

Доступні ціни

Цікаві маршрути та розповіді

Професійних гідів

Індивідуальний підхід

Телефонуйте
безкоштовний підбір

(підберемо найцікавіший тур або екскурсію)

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час