м. Львів, пл. Катедральна 2

Два Вернісажі у центрі Львова

Два Вернісажі у центрі Львова

Всі знають, що Львів багатий на колоритні заклади, незвичайні ресторани і кафе, цікаві магазини та сувенірні крамнички. Львівські Вернісажі привертають увагу і городян, і туристів. Адже тут можна знайти найцікавіші речі, сувеніри та дрібнички.

Ринок Вернісаж

Ринок Вернісаж – унікальний стихійний ринок, якому вдалося прославитися далеко за межами Львова. Відправляйтеся сюди за вишиванками, сувенірами, прикрасами, картинами, антикваріатом та іншими автентичними дрібницями.

Львівський Вернісаж з’явився ще в 80-90-х роках. Поступово на перетині вулиць Краківської та Вірменської почали збиратися художники і виставляти свої роботи. У тому числі – і на продаж. З тих пір до них приєдналися і інші народні умільці, ринок переїхав на Театральну, в рази зріс та став однією з головних визначних пам’яток міста.

Незважаючи на популярність, довгий час Вернісаж намагалися закрити і знести. Суперечки тривали з 2008 до 2013 року, поки нарешті міське управління не вирішило облаштувати стихійний ринок.

Тут можна придбати магніти, листівки, посуд і гравюри з львівськими видами, підібрати оригінальні шкіряні, дерев’яні та глиняні прикраси ручної роботи, купити картини. Серед розмаїття вишиванок розбігаються очі: від нових і адаптованих під сучасну моду до старовинних, вік яких сягає 100 років.

Дерев’яне, скляне, глиняне і коване кухонне приладдя, виконане в техніках на будь-який смак, теж не залишає байдужих. А під час прогулянки по Вернісажу легко зустріти українських зірок, адже так чи інакше всі шляхи ведуть саме сюди.

Вернісаж Lviv Mall

Вернісаж Lviv Mall – нове надбання міста прямо в центрі, за адресою вул. Шевська, 12. Цього літа концептуальний торговий центр всього в 15 метрах від площі Ринок вже готовий приймати гостей. Веб-сайт vernissage-lviv.com/uk/.

Площа торгового центру – понад 1000 квадратів, на яких представлені вироби українських дизайнерів і брендів. На 7 рівнях виставлені нетипові вишиванки і не масс маркет, а дійсно автентичні малопартійні вироби.

Крім одягу можна знайти сувеніри, солодощі, косметику, парфумерію, галерею мистецтв, туристичний сервіс, коворкінг та інші приємні дрібниці. Перший рівень з коворкінгом працює цілодобово. Ресторан і оглядовий майданчик на 7 поверсі – до 2 ночі, а торгові площі – до 10 вечора.

Фішка Вернісажу Lviv Mall – інноваційність. У торгового центру вже є функціональний мобільний додаток з інтерактивною навігацією. На оглядовому майданчику гостей чекає ще один сюрприз – атракціон, що дозволяє познайомитися зі Львовом за допомогою віртуальної реальності. Ця концепція відображена в усьому: від USB-зарядок по всій території комплексу до цікавої сучасної української кухні в ресторані.

Торговий центр на перетині головних туристичних маршрутів миттєво привертає увагу. Одне з головних його умов – багатомовне обслуговування, так що навіть у іноземних гостей не виникне проблем.

Хочете і далі дізнаватися про цікаві львівські місця? Звертайтеся до нас! Туристична компанія «Капітолій» створена спеціально щоб вам допомогти!

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час