м. Львів, пл. Катедральна 2

Куди піти в кіно у Львові?

Куди піти в кіно у Львові?

За останні роки кіно тільки зміцнюється в статусі невід’ємної частини дозвілля сучасного суспільства. Це нові емоції та враження, відмінний спосіб приємно провести час, можливість зануритися в цікаві авторські світи і дізнатися щось нове.

Режисери, постановники та оператори постійно знаходяться в пошуках нових і нових рішень. За врученням міжнародних премій стежать сотні тисяч людей по всьому світу. Незважаючи на доступність інформації та можливість переглянути практично будь-який фільм в мережі в зручний час, люди продовжують ходити на прем’єри в кінотеатри.

Звичайно ж, у Львові вам не доведеться відмовляти собі в улюбленому хобі. Як і в інших великих містах, тут досить відомих мережевих кінотеатрів і невеликих залів на будь-який смак.

Найзручнішими і популярними як і раніше вважаються три головні українські мережі: Мультиплекс, Кінопалац та Планета Кіно.

Мультиплекс

Мультиплекс – дуже поширена і доступна мережа кінотеатрів. Вона повністю адаптована під комфортний перегляд новинок. Якісне обладнання, продумана ергономіка нових залів, поширеність і доступні ціни приваблюють все більше гостей.

Крім кінозалів, до мережі Мультиплекс також відносяться фірмові поп-корн-бари з їжею і напоями, зони відпочинку, фотокуточки.

Найпопулярніший Мультиплекс у Львові знаходиться в торгово-розважальному центрі Victoria Gardens. Тут можна подивитися фільми в 3D. Нові сучасні крісла гарантують комфорт.

Кінопалац

Кінопалац – найстаріша мережа кінотеатрів в Україні. Її історія почалася ще в 1998 році, коли в Києві відкрився перший фірмовий зал.

Перший Кінопалац у Львові відкрився значно пізніше: в 2002 році. На той момент це був перший повністю сучасний кінотеатр в місті. Для глядачів встановили довгоочікувані панорамні екрани, високоякісну акустику JBL і звукові системи Dolby. Зали вміщували до 290 чоловік. Крім того, в кінотеатрі часто проходять акції, тематичні вечірки та інші заходи.

У 2004 році відкрився ще один Кінопалац на Коперника. Зал вміщає близько 150 чоловік. Устаткування повністю аналогічне його попереднику. А для гостей передбачений поп-корн-бар.

Планета Кіно

Одна з найпопулярніших українських мереж кінотеатрів відома, в першу чергу, різноманітністю розваг та впровадженням нових технологій. Саме під цим ім’ям ще в 2008 році в Києві відкрився перший в Україні кінозал IMAX. На освоєння нових горизонтів пішло кілька років, і тепер такі кінотеатри є у Львові, Одесі, Харкові та Сумах. При цьому мережа продовжує розростатися.

IMAX – це величезний екран з повним зануренням в захоплюючий кіносвіт. За чітке зображення відповідають два потужних проектора, а об’ємний звук створюють спеціальні динаміки за запатентованою технологією. Такі кінотеатри вимагають ретельного планування залу: особливої ​​геометрії, розташування місць і техніки.

Ще одна незвичайна сучасна розробка – технологія 4DX, яка прийшла до нас з Південної Кореї разом з рухомими кріслами, вітром, водою, запахами та іншими відчутними ефектами.

Кінотеатри Планети Кіно у Львові представлені в торгово-розважальних центрах Forum Lviv та King Cross Leopoli.

А щоб дізнатися ще більше про цікаві місця і розваги Львова, звертайтеся до нас в туристичну компанію «Капітолій»!

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час