м. Львів, пл. Катедральна 2

Куди поїхати на вихідні зі Львова?

Куди поїхати на вихідні зі Львова?

Львів – те саме місто, в якому ніколи не доведеться нудьгувати. Тут маса пам’яток, закладів та подій на будь-який смак. Але якщо все ж захотілося змінити обстановку – в околицях повно всього цікавого, що можна побачити за день або за вихідні.

Замки золотої підкови

Це класичний туристичний маршрут, який охоплює найвідоміші замки області – Олеський, Підгорецький, Золочівський.

  • Олеський замок – фортеця 14 століття, в якій народилися Ян III Собеський та Михайло Корибут-Вишневецький. Зараз тут знаходиться філія Львівського національного музею.
  • Підгорецький замок – яскравий зразок поєднання добротного бастіонного укріплення з палацом епохи Відродження.
  • Золочівський замок свого часу встиг побувати палацом, фортецею, резиденцією королів, навчальним закладом, панською садибою і в’язницею. Тепер це заповідник з картинною галереєю.

Трускавець

Трускавець славиться своїми цілющими мінеральними джерелами і бальнеологічними курортами. Знаходиться він лише за 100 км від Львова. Лікувальні заклади Трускавця користувалися попитом більше століття назад.

Тут знаходяться джерела мінеральної води «Нафтуся», яку використовують для лікування ряду хронічних і гострих захворювань. У бюветах можна спробувати й інші лікувальні води. А заодно – прогулятися по парку та подихати чистим повітрям.

Скелі Довбуша

Вважається, що кілька мільйонів років тому не території химерних останців з пісковика було тепле море. Зараз це місце паломництва всіх альпіністів і скелелазів України.

Весь регіон оповитий містичними легендами. В різний час в скелях ховалося язичницьке капище, християнський скит, оборонна фортеця та укриття повстанців-опришків під керівництвом Олекси Довбуша. До сих пір можна знайти стародавні лази і таємні ходи.

Гора Парашка

Любителі гірських сходжень можуть з’їздити на вихідні в Карпати і підкорити найвищу вершину регіону Сколівських Бескидів – Парашку. Її висота – 1268 метрів.

Вона знаходиться поблизу містечка Сколе. Зверху відкриваються фантастичні види на мальовничу природу. Особливо приваблива панорама вранці, коли на рівнину поступово спускається туман. На гору ведуть кілька маршрутів. Неподалік можна провідати водоспад Гуркало.

Тустань

Дерев’яна наскальний фортеця Тустань – унікальна пам’ятка давньоруської архітектури домонгольського періоду. Вважається, що перше оборонна споруда тут з’явилося ще в 9 столітті для контролю Шовкового і Солоного шляху. Фортецю постійно перебудовували аж до 16 століття. Зараз вся територія офіційно оголошена державним історико-культурним заповідником.

Замок Гербуртів

Замок Гербуртів на Сліпий горі – архітектурна пам’ятка 16 століття і найвища фортеця Львівщини. Він знаходиться біля невеликого містечка Добромиль поруч з карпатськими вершинами і практично на кордоні з Польщею. У ясну сонячну погоду зверху можна побачити Перемишль і Самбір.

Жовква

Невелике містечко біля Львова був резиденцією Яна III Собеського. До сих пір в костелі Святого Лаврентія поховано багато польських дворя. Навколо Вічевого майдану зібрані найцікавіші пам’ятки. А головна – замок Станіслава Жолкевського, який датується кінцем 16 століття.

Хочете скласти дійсно унікальну програму, підібрати екскурсію або цілий тур? Звертайтеся до нас, і туристична компанія «Капітолій» обов’язково допоможе вам визначитися!

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час