м. Львів, пл. Катедральна 2

На яких фестивалях потрібно побувати у Львові восени?

На яких фестивалях потрібно побувати у Львові восени?

Осінній Львів – це особлива атмосфера. Спадає спека, стає менше туристів, але починається ідеальний час для вуличних фестивалів.

Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев»

Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев» – це одна з головних театральних подій всієї України. Класика тут об’єднується з експериментом і свіжим баченням. Крім традиційних сценічних вистав та їх креативних інтерпретацій, по всьому місту проводяться вуличні перформенси та акції, включаючи театральний карнавал і ходу за участю запрошених артистів з різних країн світу.

Свято шоколаду

Найсмачніший львівський фестиваль присвячений одному з головних гастрономічних трендів Львова – шоколаду. В рамках святкування проходить шоколадний ярмарок, дегустації, майстер-класи, різноманітні акції та заходи для дітей і дорослих, чемпіонат кондитерів та багато іншого.

«На каву до Львова»

Головна кавова подія міста повністю присвячена всім граням цього вишуканого мистецтва. Цінителі ароматного напою зможуть спробувати найцікавіші сорти, обсмажування і способи приготування. Для професіоналів тут представлено обладнання та аксесуари. Також проводяться змагання серед бариста і навіть оригінальна кавова веломиля.

Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти»

Яскрава музична подія, присвячена сучасній музиці, проводиться з 1995 року. З кожним роком в ньому бере участь все більше музикантів, які викликають резонанс серед широкої аудиторії. Основна мета заходу – привернути увагу до різноманітності музичних стилів, жанрів, форм і інтерпретацій. Сама назва заходу демонструє контрастність нової музики.

Львівський тиждень моди Lviv Fashion Week

Це головна модна подія Західної України і одна з головних – у всій східній Європі. Її створено, щоб познайомити гостей та учасників з творчістю молодих українських дизайнерів. А з недавніх пір – ще й з мистецтвом в його різних проявах. Крім показів і шоу-румів, проходять майстер-класи, дискусії та інші творчо-освітні заходи.

Фестиваль сиру і вина

Ще одна яскрава гастрономічна подія Львова присвячена виноробству та місцевим сирним виробництвам. Тут можна продегустувати нові сорти, взяти участь у витісненні соку ногами та спробувати шматочок гігантського львівського сирника за давнім рецептом. Тут же можна дізнатися все про технології приготування та спробувати такі вишукані сорти, як камамбер, брі, рокфор – і все локального виробництва.

Фестиваль Day Of Dance

Міжнародний хореографічний фестиваль за підтримки Об’єднання Хореографів України присвячений різноманіттю танцювальних стилів і жанрів. Серед представлених напрямків – танці народів світу, бальна, класична, спортивна та естрадна хореографія, сучасні стилі, стилізація і еклектичний фьюжн.

Форум видавців у Львові

Львівський форум видавців проводиться з 1994 року. У його рамках проходять не тільки культурні та освітні заходи, а й численні соціальні проекти, спрямовані на просування літератури і розвиток друкарського та бібліотечного секторів. Ще одне завдання форуму – зацікавити дітей та молодь в читанні і саморозвитку.

А щоб не турбуватися щодо підготовки програми для довгоочікуваного відпочинку і веселого дозвілля, звертайтеся до нас. Туристична компанія «Капітолій» візьме на себе всі технічні питання!

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час