м. Львів, пл. Катедральна 2

Наш топ-4 coffee to go у Львові

Наш топ-4 coffee to go у Львові

Кав’ярні coffee to go – порівняно новий, але дуже затребуваний формат по всьому світу. Картонні стаканчики з ароматним напоєм давно вже вийшли з категорії низькосортного фаст-фуду та успішно привчають українців до різних кавових традицій.

Споживання кави до сих пір стрімко зростає. З’являється все більше мереж, розростаються міжнародні франшизи. Якщо для ділових зустрічей і побачень городяни все ще вибирають заклади з повноцінною посадкою, то в повсякденному житті можливість взяти з собою ароматний напій успішно перемагає. Природно, попит народжує пропозицію. Заклади змагаються між собою різноманітністю меню, способів обсмажування і приготування, сервісом, оформленням та іншими дрібницями.

Ще один важливий секрет успіху кав’ярень coffee to go – обширний обхват. Послугами таких точок користуються практично всі: від школярів до пенсіонерів, від студентів до директорів власних відділів. Звичайно ж, Львів не став винятком. Особливо, на правах кавової столиці України.

Ми склали свій топ-4 coffee to go у Львові та хочемо поділитися з вами:

  • Кав’ярня «Альтернативна Кава». Назва повністю відображає суть кав’ярні. Тут використовуються альтернативні методи приготування кави. Зокрема, популярні зараз ручні кавоварки: кемекс, сифон, аеропрес, пуровер, колл-брю. Вони розкривають популярний напій з нових сторін, відкривають тонкі грані ароматів і післясмак, дозволяють насолодитися якісною кавою. Заклад на вул. Дорошенка 45 відкрито ще в 2015 році і працює з 8:00 до 20:00. В асортименті є і різноманітні кавові напої та мікси на основі еспресо, а також цілий ряд авторських позицій. До ароматної кави можна замовити десерт: печиво або випічку.
  • Urban coffee. Популярна мережа охоплює відразу кілька точок: вул. Січових Стрільців 17, вул. С.Бандери 24, пр-т Свободи 1, вул. Галицька 12 та пл. Галицька 15. Ще одна точка Urban coffee знаходиться на вул. Незалежності в Івано-Франківську. Цікаві авторські напої на основі кави і приємні ціни давно полюбилися городянам і туристам. Каву зручно брати під час прогулянки, по дорозі на роботу або на навчання. В меню періодично з’являються нові позиції. Наприклад, бананова кава або кава «снікерс з вершками».
  • Kredens Cafe. Kredens Cafe – одна з найпопулярніших кавових мереж не тільки у Львові. Вона заснована ще в 2010, і з тих пір залишається однією з найуспішніших. Крім різних видів ароматної кави тут можна купити зерна різного виду і прожарювання, десерти і просто перекусити. У закладах дають каву «на винос», але можна присісти за столиком, насолоджуючись атмосферою і приємною музикою. У кафе постійно проводяться акції, спецпропозиції, вводиться сезонне меню та інші приємні дрібниці.
  • Delight coffee. Ще одна улюблена міська кав’ярня на вул. Куліша 35. Працює вона з 8:00 до 21:00 сім днів на тиждень. Це місце полюбилося не тільки жителям Львова, а й іноземним туристам. Приємний сервіс, великий вибір, цікаві рецепти і ароматні зерна – все це кав’ярня Delight у Львові.

А якщо у вас ще залишилися питання, звертайтеся до нас! Консультанти туристичної компанії «Капітолій» допоможуть вам з усіма організаційними проблемами і плануванням відпустки! Усі тури по Львову тут.

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час