м. Львів, пл. Катедральна 2

Новорічні та Різдвяні тури Різдвяна казка у Львові
Новорічні та Різдвяні тури Різдвяна казка у Львові
Новорічні та Різдвяні тури Різдвяна казка у Львові
Новорічні та Різдвяні тури Різдвяна казка у Львові
Новорічні та Різдвяні тури Різдвяна казка у Львові
Різдвяна казка у Львові
Різдвяна казка у Львові
Різдвяна казка у Львові
Різдвяна казка у Львові
Різдвяна казка у Львові

Неповторна атмосфера львівського Різдва — з його прадавніми традиціями, колядками і звичайно ж, неперевершеними пампушками, кутею і пляцками чекають на Вас

 

 

День 1   (05.01.19 р.)

Приїзд у Львів

По бажанню Вас  зустрінуть на залізничному вокзалі у місті Львові. По бажанню трансфер у готель. Поселення.

Самостійний  доїзд  до центру міста.*(пл. Катедральна 2)

Пішохідна екскурсія середньовічною частиною Львова. «Легенди старого Львова»
Тривалість – 2 години. Початок –  11:00; 15:00.*
Середньовічна частина Львова доволі компактна, а тому прогулянка не буде стомлюючою. Під час екскурсії ми оглянемо все найцікавіше, що є у місті, те заради чого до Львова приїжджають тисячі і тисячі туристів з усього світу.    Квартали, кам’яниці, собори і костели цікаві факти і легенди, старовинні вулички  Львова  закохають  Вас  своєю історією  … Починаємо в серці древнього Львова, на площі Катедральній.
Латинська катедра – головну польську святиню Львова XIV-XVIIIст Каплицю родини Боїмів  1609-1615рр. Площу ринок, львівську Ратушу, Кам’яницю Корнякта, “Чорну кам’яницю”, Палац Бандінеллі. Аптеку – Музей  XVIIIст. Вірменський квартал, Вірменський Собор XIV-XXст. Заклад “Гасова Лампа”. Будинок “Пір року” XVIII-XIXст. Домініканський костел та монастир 1556–1865 рр. Королівський арсенал 1639-1646 рр. Руський квартал, комплекс Успенської церкви  XVI-XVIIст. Порохову вежу 1556р. Найстарішу в Україні школу  1809р. Міський арсенал  1706р. Єврейський квартал, синагогу “Золота роза”, “Жидівську кнайпу”.“Дім Легенд” Львівську майстерню шоколаду. Костел ордену єзуїтів – колегію, де навчався Богдан Хмельницький.

Вільний час.
Повернення до готелю. Ночівля

 

День 2   (06.01.19 р.)

   Добрий ранок+ сніданок. Вирушаємо до центру міста.
Продовжуємо знайомство з Львівщиною.

Заміська автобусна екскурсія «Золота підкова» Замки Львівщини

Збір групи – 8:40 пл. Галицька  пам’ятник королю Данилу  (на коні)
Виїзд- 9:00
Тривалість –  8 год.
Повернення – 17:00

«Золота підкова» або Замки Львівщини чи не найпопулярніший екскурсійний маршрут Галичини і на це є своя вагома причина. Де ще ви побачите три повноцінні середньовічні замки зі своєю неповторною історією, архітектурою, енергетикою…

ОЛЕСЬКИЙ ЗАМОК
Рухаючись зі сходу на захід, подорож починається з розкішного замку в Олесько.
Згадка про замок датується аж 1327 р. Уявіть скільки всього бачили стіни замку, скільки таємниць вони ховають… До речі, саме в Олеському замку народилися польські королі… але про це вже Вам розкажуть наші екскурсоводи…
Нинішнього вигляду замок набув в ХVII столітті. Замок був відреставрований та нині гостинно відкриває двері туристам. Тут також відкрито філію Львівської картинної галереї.

ЗОЛОЧІВСЬКИЙ ЗАМОК
Золочівський замок, 1634-1636рр. Чим тільки не бував цей замок за свою довгу історію… і королівською резиденцією, і панською садибою, і навчальним закладом, і навіть в’язницею.
Замок кардинально відрізняється від двох попередніх замків, що ми відвідали, а саме Китайським палацом – окрасою замку. На території є прекрасний сад з неординарними альтанками та оздобленням. Експозиція замку не менш оригінальна, а саме Східна колекція Львівської національної галереї – предмети культури та мистецтва Індії, Китаю, Японії.
Час на обід в ресторані на території замку.

ПІДГОРЕЦЬКИЙ ЗАМОК
Наступним нашим об’єктом є Підгорецький замок – його ще називають «Польським Версалем», і на це є свої причини, адже не дарма замок обрали «Лувром», коли знімали всім відомий фільм «Д’артаньян і три мушкетери»…
Свого часу Підгорецький замок називали одним з найкращих палацово-замкових комплексів Європи. Замок і досі вражає своєю величчю. Неймовірна панорама відкривається з тераси замку, королівський замок, велична каплиця на території замку… все це, і не тільки чекає Вас на нашій екскурсії.

Увага!!! Вхідні квитки в музеї та тур – об’єкти
 оплачуються окремо!

Повернення – 17:00 центр міста

Вільний час. Самостійне повернення до готелю.

Різдвяна вечеря!!! Відбудеться у ресторані готелю (за додаткову плату)
(що до Різдвяного меню ми вас проінформуємо згодом)

Ночівля.

 

День 3   (07.01.19 р.)

Добрий ранок+ сніданок. Вирушаємо до центру міста.

Самостійний  доїзд до центру міста.*(пл. Катедральна 2)

Автобусна оглядова екскурсія по австрійській частині міста. «Австрійський та Княжий Львів»

Тривалість – 3 години. Початок – 11:00 год.
Збираємося  за 10 хв до початку екскурсії площа Катедральна 2.

Переїзд,  екскурсія по старій  австрійській частині Львова.

Музей «Личаківське кладовище»

Вихід з автобуса – екскурсія
Під час цієї екскурсії Ви оглянете парадний проспект кладовища – його головну алею. Розпочинається маршрут з ряду каплиць, розташованих біля вхідної брами: Кшечуновичів, Кісельків, Моледзинських, Адамських і Бачевських. При алеї поховані генії українського народу: Іван Франко, Ігор Білозір, Володимир Барвінських, Соломія Крушельницька, Володимир Івасюк, та ін. На екскурсії ми відвідаємо й військову частину кладовища, де поховані учасники польських повстань ХІХ ст., польський військовий цвинтар, Меморіал Української Галицької Армії, а також поле Почесних поховань.

Переїзд, екскурсія містом по старій частині Княжого Львова.
Вихід з автобуса екскурсія.
Наступна зупинка це гора «Високий замок» місце з якого відкривається чудова панорама Львова та ближніх  сіл. З висоти польоту птахів видно все місто, як на долоні. Екскурсовод  детально розповість про те що де знаходиться, а Ви зможете зробити десятки цікавих фотографій.

Продовжуємо нашу мандрівку містом по старій частині Княжого та австрійського Львова.

Собор Св. Юра 1744-1770 рр.

Вихід з автобуса екскурсія.

З 1998 року Собор з Ансамблем історичного центру Львова належить до Світової спадщини ЮНЕСКО. На дзвіниці Собору святого Юра знаходиться — найстаріший в Україні вилитий дзвін з написом  1341 року.
Велику кількість цікавих пам’яток та перлина архітектури екскурсовод продемонструє з вікна автобуса. Серед них палац Семенських, храм  Андрія, театр Опери та балету та інші.  Адже саме ці будівлі відіграли роль у  створенні того Львова, який ми любимо зараз.
Завершення екскурсії біля пам’ятника королю Данилу Галицькому.

Вільний час на обід

Факультативно:  Різдвяна феєрія «Коли ангели спускаються на землю»

Це – просто незабутнє феєричне дійство, з вогняним і лазерним шоу від Львівського академічного духовного театру «Воскресіння».

Квитки – від 50 до 100 гривень.
Час і місце проведення: 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00 –  дворик Ратуші, площа Ринок, 1.

Повернення до готелю. Ночівля.

 

День 4   (08.01.19 р.)

Добрий ранок+ сніданок. Виселення з готелю. По бажанню трансфер (додаткова плата) на Залізничний вокзал. Лишаємо речі в камерах схову (вартість 1 місця – 35 грн/50 грн). Вирушаємо до центру міста та розпочинаємо екскурсію.

Пішохідна екскурсія підземеллями Львова «Таємниці підземного Львова»

Тривалість – 2 години. Початок –  12:00; 1400; 16:00* (пл. Катедральна 2)

Львів – старовинна галицька столиця. Заснований у 1256 році, він зазнав чимало перебудов. Змінювались часи, що приносили з собою нові архітектурні смаки… Незмінним залишалося одне – його підземелля… Тривалий час львівські підземелля так і залишались ще однією легендою старовинного міста. Однак не так давно подорожі деякими підземеллями Львова стали не тільки реальністю, але й захопливим дійством, яке залишає спогади на все життя.

На нашій екскурсії ви відвідаєте:

 • Підземелля колишнього Домініканського монастиря
 • Підземелля музею-аптеки “Під чорним орлом”
 • Підземелля львівської копальні кави
 • Підземелля костелу Єзуїтів
 • Підвали Оперного театру, кафе “Лівий берег”

Вільний час на обід.  

Факультативно:  Традиційний міський фест  «Різдво у гаю»
«Христос народився!» – «Славімо його!» Саме ці слова чутимуться звідусіль у Львові.Різдвяною колядою прославлятимуть народження Христа. Не лякайтесь, коли вас переслідуватимуть чорти – це персонажі Вертепу. Їх буде багацько під час святкування фесту «Різдво у гаю». Дійство відбувається у Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай». Це – купа колядок, вертепи, театралізовані дійства, традиційні гуляння і величезна кількість різдвяних зірок!

Квитки – 40 гривень, пільговий 20 гривень.
Час і місце проведення: 13:00 до 17:00 – Шевченківський гай, вулиця Чернеча гора, 1.

До нових зустрічей у Львові!!!

 

Вартість вхідних квитків:

 • Личаківське кладовище -загальний 40грн, студенти та діти – 30грн;
 • Золочівський замок – загальний 45 грн, студенти 30 грн, учні 9 грн;
 • Китайський палац (музей східних цивілізацій) – загальний 30 грн, учні 9 грн;
 • територія Підгорецького замку – загальний 30 грн, учні 9 грн;
 • Олеський замок – загальний 45 грн, студенти 30 грн, учні 9 грн.
 • Підземелля колишнього Домініканського монастиря – загальний 15 грн, студенти та школярі 5 грн;
 • Підземелля музею-аптеки “Під чорним орлом” – загальний 20 грн, студенти 15грн, діти 10грн;
 • Підземелля костелу Єзуїтів – загальний 20грн,діти та школярі безкоштовно.

 

 

Західна Україна, а саме Львівщина – багата своїми звичаями, традиціями, колоритом говору та багатством архітектури. Це українська земля, щедра не тільки на добрих та щирих людей, але й на автентичність побуту, про який можна розповідати годинами.

З чого ж починається Різдво у Львові? –Зі Святої Вечері! 6 січня за великим святковим столом збирається родина. На небі сходить перша Зоря, яка знаменує чудо Народження Ісуса Христа.

Традиційно, галицька різдвяна кухня – це 12 пісних страв на Свят-вечір. «Головою» на різдвяному столі є кутя. Кутя – це символ сімейного багатства і достатку. В ній є і пшениця, і мак, і горіхи, і мед. «Несемо кутю на покуття», примовляють львівські газдині, ставлячи страву у святковій посудині – макітрі (кругла конусоподібна глиняна миска) обов’язково на кут стола, так звані «ясла» (ясла в традиційній релігійній легенді – це місце, де народилося Боже Дитятко). Далі за кутею ставиться різдвяний калач – традиційний галицький хліб, спечений на воді, оформлений у вигляді коси. За хлібом іде риба: пісна маринована або смажена. Хліб і риба – це також символ достатку в родині. Саме рибою і хлібом Ісус Христос нагодував знедолених та голодних людей, як написано в Біблії. До столу також подається узвар, зварений на сушених грушках чи сливах. Дальше господиня подає  борщок – з грибами та вушками, зварений також на пісній основі. До нього кожна газдинька додає за смаком квасолю, боби чи рис. За борщем на столі з’являються пампухи з маком, варена «в мундирах» картопля, до неї – соління з льоху (квашені чи мариновані огріки та помідори) або бурячок (тертий варений червоний буряк, заправлений олією). Ароматні львівські голубці теж тут мають місце: приготовлені з рису, до якого додають тушковану моркву та цибулю. Згодом на столі з’являються гречана каша з грибною підливою і смажена капуста.

Страви на столі – пора вечеряти і колядувати, вітаючи народження Христа. Христос Народився!

 

Готель Вартість туру на 1 особу
Готель 3* 3000 грн
Готелі 4* 4100 грн

 

У вартість входить:

 • проживання в готелі 3 ночі
 • сніданки
 • екскурсії по програмі
 • супроводження гіда-керівника по маршруту

 

У вартість не входить:

 • трансфери автобусом у 1й та 4й день
 • Різдвяна вечеря
 • обіди та вечері
 • вхідні квитки на екскурсійні об’єкти
 • факультативні програми
 • особисті побажання,сувеніри

 

ВАЖЛИВО!!!
* Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і транспорту.
* Автобусне  обслуговування у вільний час не передбачено.

 

БАЖАЄМО ГАРНОЇ ПОДОРОЖІ ТА НЕЗАБУТНІХ ВРАЖЕНЬ!

Туроператор залишає за собою право змінювати послідовність екскурсійної програми без зміни вартості туру

Туристичне агентство не несе відповідальності за роботу комунальних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності.Вам може також сподобатися

Відгуки про екскурсію Різдвяна казка у Львові

Ми пропонуємо

Доступні ціни

Цікаві маршрути та розповіді

Професійних гідів

Індивідуальний підхід

Телефонуйте
безкоштовний підбір

(підберемо найцікавіший тур або екскурсію)

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час