м. Львів, пл. Катедральна 2

Новорічні та Різдвяні тури Різдвяна казка у Львові
Новорічні та Різдвяні тури Різдвяна казка у Львові
Новорічні та Різдвяні тури Різдвяна казка у Львові
Новорічні та Різдвяні тури Різдвяна казка у Львові
Новорічні та Різдвяні тури Різдвяна казка у Львові
Різдвяна казка у Львові
Різдвяна казка у Львові
Різдвяна казка у Львові
Різдвяна казка у Львові
Різдвяна казка у Львові

Неповторна атмосфера львівського Різдва — з його прадавніми традиціями, колядками і звичайно ж,

                    неперевершеними пампушками, кутею і пляцками чекають на Вас!

1 день:приїзд до Львова.Трансфер у готель та поселення.Пішохідна екскурсія-«Легенди ста-

рого Львова»(9:00;11:00;15:00).Вільний час.Ночівля.

2 день:сніданок.Заміська автобусна екскурсія замками Львівщини «Золота  підкова»(9:00).

Повернення(17:00).Вільний час.Різдвяна вечеря.Ночівля.

3 день:сніданок.Автобусна оглядова екскурсія-«Австрійський та Княжий Львів»(11:00;14:00).

Вільний час.Ночівля.

4 день:сніданок.Трансфер на залізничний вокзал.Пішохідна екскурсія-«Таємниці підземного

Львова»(12:00;14:00;16:00).Вільний час.До нових зустрічей!

Детальніше про екскурсію

День 1   (05.01.19 р.)

Приїзд у Львів.По бажанню Вас  зустрінуть на залізничному вокзалі у місті Львові. По бажанню трансфер у готель. Поселення.

Самостійний  доїзд  до центру міста.*(пл. Катедральна 2)

Пішохідна екскурсія середньовічною частиною Львова. «Легенди старого Львова»
Тривалість – 2 години. Початок –  11:00; 15:00.*
Середньовічна частина Львова доволі компактна, а тому прогулянка не буде стомлюючою. Під час екскурсії ми оглянемо все найцікавіше, що є у місті, те заради чого до Львова приїжджають тисячі і тисячі туристів з усього світу.    Квартали, кам’яниці, собори і костели цікаві факти і легенди, старовинні вулички  Львова  закохають  Вас  своєю історією  … Починаємо в серці древнього Львова, на площі Катедральній.
Латинська катедра – головну польську святиню Львова XIV-XVIIIст Каплицю родини Боїмів  1609-1615рр. Площу ринок, львівську Ратушу, Кам’яницю Корнякта, “Чорну кам’яницю”, Палац Бандінеллі. Аптеку – Музей  XVIIIст. Вірменський квартал, Вірменський Собор XIV-XXст. Заклад “Гасова Лампа”. Будинок “Пір року” XVIII-XIXст. Домініканський костел та монастир 1556–1865 рр. Королівський арсенал 1639-1646 рр. Руський квартал, комплекс Успенської церкви  XVI-XVIIст. Порохову вежу 1556р. Найстарішу в Україні школу  1809р. Міський арсенал  1706р. Єврейський квартал, синагогу “Золота роза”, “Жидівську кнайпу”.“Дім Легенд” Львівську майстерню шоколаду. Костел ордену єзуїтів – колегію, де навчався Богдан Хмельницький.

Вільний час.
Повернення до готелю. Ночівля

День 2   (06.01.19 р.)

Добрий ранок+ сніданок. Вирушаємо до центру міста.
Продовжуємо знайомство з Львівщиною.

Заміська автобусна екскурсія «Золота підкова» Замки Львівщини

Збір групи – 8:40 пл. Галицька  пам’ятник королю Данилу  (на коні)
Виїзд- 9:00
Тривалість –  8 год.
Повернення – 17:00

«Золота підкова» або Замки Львівщини чи не найпопулярніший екскурсійний маршрут Галичини і на це є своя вагома причина. Де ще ви побачите три повноцінні середньовічні замки зі своєю неповторною історією, архітектурою, енергетикою…

ОЛЕСЬКИЙ ЗАМОК
Рухаючись зі сходу на захід, подорож починається з розкішного замку в Олесько.
Згадка про замок датується аж 1327 р. Уявіть скільки всього бачили стіни замку, скільки таємниць вони ховають… До речі, саме в Олеському замку народилися польські королі… але про це вже Вам розкажуть наші екскурсоводи…
Нинішнього вигляду замок набув в ХVII столітті. Замок був відреставрований та нині гостинно відкриває двері туристам. Тут також відкрито філію Львівської картинної галереї.

ЗОЛОЧІВСЬКИЙ ЗАМОК
Золочівський замок, 1634-1636рр. Чим тільки не бував цей замок за свою довгу історію… і королівською резиденцією, і панською садибою, і навчальним закладом, і навіть в’язницею.
Замок кардинально відрізняється від двох попередніх замків, що ми відвідали, а саме Китайським палацом – окрасою замку. На території є прекрасний сад з неординарними альтанками та оздобленням. Експозиція замку не менш оригінальна, а саме Східна колекція Львівської національної галереї – предмети культури та мистецтва Індії, Китаю, Японії.
Час на обід в ресторані на території замку.

ПІДГОРЕЦЬКИЙ ЗАМОК
Наступним нашим об’єктом є Підгорецький замок – його ще називають «Польським Версалем», і на це є свої причини, адже не дарма замок обрали «Лувром», коли знімали всім відомий фільм «Д’артаньян і три мушкетери»…
Свого часу Підгорецький замок називали одним з найкращих палацово-замкових комплексів Європи. Замок і досі вражає своєю величчю. Неймовірна панорама відкривається з тераси замку, королівський замок, велична каплиця на території замку… все це, і не тільки чекає Вас на нашій екскурсії.

Повернення – 17:00 центр міста

Вільний час. Самостійне повернення до готелю.

Різдвяна вечеря!!! Відбудеться у ресторані готелю (за додаткову плату)
(що до Різдвяного меню ми вас проінформуємо згодом)

Ночівля.

День 3   (07.01.19 р.)

Добрий ранок+ сніданок. Вирушаємо до центру міста.

Самостійний  доїзд до центру міста.*(пл. Катедральна 2)

Автобусна оглядова екскурсія по австрійській частині міста. «Австрійський та Княжий Львів»

Тривалість – 3 години. Початок – 11:00 год.
Збираємося  за 10 хв до початку екскурсії площа Катедральна 2.

Переїзд,  екскурсія по старій  австрійській частині Львова.

Музей «Личаківське кладовище»

Вихід з автобуса – екскурсія
Під час цієї екскурсії Ви оглянете парадний проспект кладовища – його головну алею. Розпочинається маршрут з ряду каплиць, розташованих біля вхідної брами: Кшечуновичів, Кісельків, Моледзинських, Адамських і Бачевських. При алеї поховані генії українського народу: Іван Франко, Ігор Білозір, Володимир Барвінських, Соломія Крушельницька, Володимир Івасюк, та ін. На екскурсії ми відвідаємо й військову частину кладовища, де поховані учасники польських повстань ХІХ ст., польський військовий цвинтар, Меморіал Української Галицької Армії, а також поле Почесних поховань.

Переїзд, екскурсія містом по старій частині Княжого Львова.
Вихід з автобуса екскурсія.
Наступна зупинка це гора «Високий замок» місце з якого відкривається чудова панорама Львова та ближніх  сіл. З висоти польоту птахів видно все місто, як на долоні. Екскурсовод  детально розповість про те що де знаходиться, а Ви зможете зробити десятки цікавих фотографій.

Продовжуємо нашу мандрівку містом по старій частині Княжого та австрійського Львова.

Собор Св. Юра 1744-1770 рр.

Вихід з автобуса екскурсія.

З 1998 року Собор з Ансамблем історичного центру Львова належить до Світової спадщини ЮНЕСКО. На дзвіниці Собору святого Юра знаходиться — найстаріший в Україні вилитий дзвін з написом  1341 року.
Велику кількість цікавих пам’яток та перлина архітектури екскурсовод продемонструє з вікна автобуса. Серед них палац Семенських, храм  Андрія, театр Опери та балету та інші.  Адже саме ці будівлі відіграли роль у  створенні того Львова, який ми любимо зараз.
Завершення екскурсії біля пам’ятника королю Данилу Галицькому.

Вільний час на обід

Факультативно:  Різдвяна феєрія «Коли ангели спускаються на землю»

Це – просто незабутнє феєричне дійство, з вогняним і лазерним шоу від Львівського академічного духовного театру «Воскресіння».

Квитки – від 50 до 100 гривень.
Час і місце проведення: 16:00, 17:00, 18:00, 19:00, 20:00 –  дворик Ратуші, площа Ринок, 1.

Повернення до готелю. Ночівля.

 День 4   (08.01.19 р.)

Добрий ранок+ сніданок. Виселення з готелю. По бажанню трансфер (додаткова плата) на Залізничний вокзал. Лишаємо речі в камерах схову (вартість 1 місця – 35 грн/50 грн). Вирушаємо до центру міста та розпочинаємо екскурсію.

Пішохідна екскурсія підземеллями Львова «Таємниці підземного Львова»

Тривалість – 2 години. Початок –  12:00; 1400; 16:00* (пл. Катедральна 2)

Львів – старовинна галицька столиця. Заснований у 1256 році, він зазнав чимало перебудов. Змінювались часи, що приносили з собою нові архітектурні смаки… Незмінним залишалося одне – його підземелля… Тривалий час львівські підземелля так і залишались ще однією легендою старовинного міста. Однак не так давно подорожі деякими підземеллями Львова стали не тільки реальністю, але й захопливим дійством, яке залишає спогади на все життя.

На нашій екскурсії ви відвідаєте:

 • Підземелля колишнього Домініканського монастиря
 • Підземелля музею-аптеки “Під чорним орлом”
 • Підземелля львівської копальні кави
 • Підземелля костелу Єзуїтів
 • Підвали Оперного театру, кафе “Лівий берег”

Вільний час на обід.  

Факультативно:  Традиційний міський фест  «Різдво у гаю»
«Христос народився!» – «Славімо його!» Саме ці слова чутимуться звідусіль у Львові.Різдвяною колядою прославлятимуть народження Христа. Не лякайтесь, коли вас переслідуватимуть чорти – це персонажі Вертепу. Їх буде багацько під час святкування фесту «Різдво у гаю». Дійство відбувається у Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай». Це – купа колядок, вертепи, театралізовані дійства, традиційні гуляння і величезна кількість різдвяних зірок!

Квитки – 40 гривень, пільговий 20 гривень.
Час і місце проведення: 13:00 до 17:00 – Шевченківський гай, вулиця Чернеча гора, 1.

До нових зустрічей у Львові!!!

Західна Україна, а саме Львівщина – багата своїми звичаями, традиціями, колоритом говору та багатством архітектури. Це українська земля, щедра не тільки на добрих та щирих людей, але й на автентичність побуту, про який можна розповідати годинами.

З чого ж починається Різдво у Львові? –Зі Святої Вечері! 6 січня за великим святковим столом збирається родина. На небі сходить перша Зоря, яка знаменує чудо Народження Ісуса Христа.

Традиційно, галицька різдвяна кухня – це 12 пісних страв на Свят-вечір. «Головою» на різдвяному столі є кутя. Кутя – це символ сімейного багатства і достатку. В ній є і пшениця, і мак, і горіхи, і мед. «Несемо кутю на покуття», примовляють львівські газдині, ставлячи страву у святковій посудині – макітрі (кругла конусоподібна глиняна миска) обов’язково на кут стола, так звані «ясла» (ясла в традиційній релігійній легенді – це місце, де народилося Боже Дитятко). Далі за кутею ставиться різдвяний калач – традиційний галицький хліб, спечений на воді, оформлений у вигляді коси. За хлібом іде риба: пісна маринована або смажена. Хліб і риба – це також символ достатку в родині. Саме рибою і хлібом Ісус Христос нагодував знедолених та голодних людей, як написано в Біблії. До столу також подається узвар, зварений на сушених грушках чи сливах. Дальше господиня подає  борщок – з грибами та вушками, зварений також на пісній основі. До нього кожна газдинька додає за смаком квасолю, боби чи рис. За борщем на столі з’являються пампухи з маком, варена «в мундирах» картопля, до неї – соління з льоху (квашені чи мариновані огріки та помідори) або бурячок (тертий варений червоний буряк, заправлений олією). Ароматні львівські голубці теж тут мають місце: приготовлені з рису, до якого додають тушковану моркву та цибулю. Згодом на столі з’являються гречана каша з грибною підливою і смажена капуста.

Страви на столі – пора вечеряти і колядувати, вітаючи народження Христа. Христос Народився!

 

Готель Вартість туру на 1 особу
Готель 3* 3000 грн
Готелі 4* 4100 грн

 

Вартість вхідних квитків:

 • Личаківське кладовище -загальний 40грн, студенти та діти – 30грн;
 • Золочівський замок – загальний 45 грн, студенти 30 грн, учні 9 грн;
 • Китайський палац (музей східних цивілізацій) – загальний 30 грн, учні 9 грн;
 • територія Підгорецького замку – загальний 30 грн, учні 9 грн;
 • Олеський замок – загальний 45 грн, студенти 30 грн, учні 9 грн.
 • Підземелля колишнього Домініканського монастиря – загальний 15 грн, студенти та школярі 5 грн;
 • Підземелля музею-аптеки “Під чорним орлом” – загальний 20 грн, студенти 15грн, діти 10грн;
 • Підземелля костелу Єзуїтів – загальний 20грн,діти та школярі безкоштовно.

У вартість входить:

 • проживання в готелі 3 ночі;
 • сніданки;
 • екскурсії по програмі;
 • супроводження гіда-керівника по маршруту.

У вартість не входить:

 • трансфери автобусом у 1й та 4й день;
 • Різдвяна вечеря;
 • обіди та вечері;
 • вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
 • факультативні програми;
 • особисті побажання,сувеніри.

УВАГА!!! Вхідні квитки – окрема оплата!

БАЖАЄМО ГАРНОЇ ПОДОРОЖІ ТА НЕЗАБУТНІХ ВРАЖЕНЬ!

Туристичне агентство не несе відповідальності за роботу комунальних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності.Вам може також сподобатися

Відгуки про екскурсію Різдвяна казка у Львові

Ми пропонуємо

Доступні ціни

Цікаві маршрути та розповіді

Професійних гідів

Індивідуальний підхід

Телефонуйте
безкоштовний підбір

(підберемо найцікавіший тур або екскурсію)

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час