м. Львів, пл. Катедральна 2

Загадковий та казковий новорічний Львів

Новорічні та Різдвяні тури Загадковий та казковий новорічний Львів
Новорічні та Різдвяні тури Загадковий та казковий новорічний Львів
Новорічні та Різдвяні тури Загадковий та казковий новорічний Львів
Новорічні та Різдвяні тури Загадковий та казковий новорічний Львів
Новорічні та Різдвяні тури Загадковий та казковий новорічний Львів
Новорічні та Різдвяні тури Загадковий та казковий новорічний Львів
Загадковий та казковий новорічний Львів
Загадковий та казковий новорічний Львів
Загадковий та казковий новорічний Львів
Загадковий та казковий новорічний Львів
Загадковий та казковий новорічний Львів
Загадковий та казковий новорічний Львів

Новий рік у романтичному Львові – це не тільки приємна атмосфера, а й незабутні враження

                                                               та заворожуючий настрій.

1 день: приїзд  до Львова.Трансфер у готель та поселення. Автобусна оглядова екскурсія-

«Австрійський та Княжий Львів» (11:00;14:00). Вільний час. Ночівля.

2 день:сніданок.Заміська автобусна екскурсія замками Львівщини «Золота  підкова»(9:00).

Повернення(17:00).Вільний час.Новорічний бенкет.Ночівля.

3 день: сніданок.Пішохідна екскурсія- «Легенди старого Львова»(11:00;15:00). Вільний час.

Ночівля.

4 день: сніданок.Трансфер на залізничний вокзал. Пішохідна екскурсія- «Таємниці підзем-

ного Львова» (12:00;14:00;16:00). Вільний час. До нових зустрічей!

Детальніше про екскурсію

День 1   (30.12.18 р.)

Приїзд у Львів.По бажанню Вас  зустрінуть на залізничному вокзалі у місті Львові.По бажанню трансфер у готель. Поселення.

Самостійний  доїзд до центру міста.*(пл. Катедральна 2)

«Австрійський та Княжий Львів»

Автобусна оглядова екскурсія по австрійській частині міста.

Тривалість – 3 години. Початок – 11:00; 14:00 год.
Збираємося  за 10 хв до початку екскурсії площа Катедральна 2.

Переїзд,  екскурсія по старій  австрійській частині Львова.

Музей «Личаківське кладовище»

Вихід з автобуса – екскурсія
Під час цієї екскурсії Ви оглянете парадний проспект кладовища – його головну алею. Розпочинається маршрут з ряду каплиць, розташованих біля вхідної брами: Кшечуновичів, Кісельків, Моледзинських, Адамських і Бачевських. При алеї поховані генії українського народу: Іван Франко, Ігор Білозір, Володимир Барвінських, Соломія Крушельницька, Володимир Івасюк, та ін. На екскурсії ми відвідаємо й військову частину кладовища, де поховані учасники польських повстань ХІХ ст., польський військовий цвинтар, Меморіал Української Галицької Армії, а також поле Почесних поховань.

Переїзд, екскурсія містом по старій частині Княжого Львова.
Вихід з автобуса екскурсія.
Наступна зупинка це гора «Високий замок» місце з якого відкривається чудова панорама Львова та ближніх  сіл. З висоти польоту птахів видно все місто, як на долоні. Екскурсовод  детально розповість про те що де знаходиться, а Ви зможете зробити десятки цікавих фотографій.

Продовжуємо нашу мандрівку містом по старій частині Княжого та австрійського Львова.

Собор Св. Юра 1744-1770 рр.

Вихід з автобуса екскурсія.

З 1998 року Собор з Ансамблем історичного центру Львова належить до Світової спадщини ЮНЕСКО. На дзвіниці Собору святого Юра знаходиться — найстаріший в Україні вилитий дзвін з написом  1341 року.
Велику кількість цікавих пам’яток та перлина архітектури екскурсовод продемонструє з вікна автобуса. Серед них палац Семенських, храм  Андрія, театр Опери та балету та інші.  Адже саме ці будівлі відіграли роль у  створенні того Львова, який ми любимо зараз.
Завершення екскурсії біля пам’ятника королю Данилу Галицькому.

Вільний час. Повернення до готелю. Ночівля.

День 2   (31.12.18 р.)

Добрий ранок+ сніданок. Вирушаємо до центру міста.
Продовжуємо знайомство з Львівщиною.

 «Золота підкова» Замки Львівщини

Заміська автобусна екскурсія

Збір групи – 8:40 пл. Галицька  пам’ятник королю Данилу  (на коні)
Виїзд- 9:00
Тривалість –  8 год.

«Золота підкова» або Замки Львівщини чи не найпопулярніший екскурсійний маршрут Галичини і на це є своя вагома причина. Де ще ви побачите три повноцінні середньовічні замки зі своєю неповторною історією, архітектурою, енергетикою…

ОЛЕСЬКИЙ ЗАМОК
Рухаючись зі сходу на захід, подорож починається з розкішного замку в Олесько.
Згадка про замок датується аж 1327 р. Уявіть скільки всього бачили стіни замку, скільки таємниць вони ховають… До речі, саме в Олеському замку народилися польські королі… але про це вже Вам розкажуть наші екскурсоводи…
Нинішнього вигляду замок набув в ХVII столітті. Замок був відреставрований та нині гостинно відкриває двері туристам. Тут також відкрито філію Львівської картинної галереї.

ЗОЛОЧІВСЬКИЙ ЗАМОК
Золочівський замок, 1634-1636рр. Чим тільки не бував цей замок за свою довгу історію… і королівською резиденцією, і панською садибою, і навчальним закладом, і навіть в’язницею.
Замок кардинально відрізняється від двох попередніх замків, що ми відвідали, а саме Китайським палацом – окрасою замку. На території є прекрасний сад з неординарними альтанками та оздобленням. Експозиція замку не менш оригінальна, а саме Східна колекція Львівської національної галереї – предмети культури та мистецтва Індії, Китаю, Японії.
Час на обід в ресторані на території замку.

ПІДГОРЕЦЬКИЙ ЗАМОК
Наступним нашим об’єктом є Підгорецький замок – його ще називають «Польським Версалем», і на це є свої причини, адже не дарма замок обрали «Лувром», коли знімали всім відомий фільм «Д’артаньян і три мушкетери»…
Свого часу Підгорецький замок називали одним з найкращих палацово-замкових комплексів Європи. Замок і досі вражає своєю величчю. Неймовірна панорама відкривається з тераси замку, королівський замок, велична каплиця на території замку… все це, і не тільки чекає Вас на нашій екскурсії.

Повернення – 17:00 центр міста

Вільний час. Самостійне повернення до готелю.

 

Новорічний бенкет!!! Відбудеться у ресторані готелю
(що до новорічної програми та меню ми вас проінформуємо згодом)

Ночівля.

День 3   (01.01.19 р.)

Добрий ранок+ сніданок. Вирушаємо до центру міста.

«Легенди старого Львова»

Пішохідна екскурсія середньовічною частиною Львова.
Тривалість – 2 години. Початок –  11:00; 15:00.* (пл. Катедральна 2)

Середньовічна частина Львова доволі компактна, а тому прогулянка не буде стомлюючою. Під час екскурсії ми оглянемо все найцікавіше, що є у місті, те заради чого до Львова приїжджають тисячі і тисячі туристів з усього світу.    Квартали, кам’яниці, собори і костели цікаві факти і легенди, старовинні вулички  Львова  закохають  Вас  своєю історією  … Починаємо в серці древнього Львова, на площі Катедральній.
Латинська катедра – головну польську святиню Львова XIV-XVIIIст Каплицю родини Боїмів  1609-1615рр. Площу ринок, львівську Ратушу, Кам’яницю Корнякта, “Чорну кам’яницю”, Палац Бандінеллі. Аптеку – Музей  XVIIIст. Вірменський квартал, Вірменський Собор XIV-XXст. Заклад “Гасова Лампа”. Будинок “Пір року” XVIII-XIXст. Домініканський костел та монастир 1556–1865 рр. Королівський арсенал 1639-1646 рр. Руський квартал, комплекс Успенської церкви  XVI-XVIIст. Порохову вежу 1556р. Найстарішу в Україні школу  1809р. Міський арсенал  1706р. Єврейський квартал, синагогу “Золота роза”, “Жидівську кнайпу”.“Дім Легенд” Львівську майстерню шоколаду. Костел ордену єзуїтів – колегію, де навчався Богдан Хмельницький.

Вільний час.
Повернення до готелю. Ночівля

День 4   (02.01.19 р.)

Добрий ранок+ сніданок. Виселення з готелю. По бажанню трансфер (додаткова плата) на Залізничний вокзал. Лишаємо речі в камерах схову (вартість 1 місця – 35 грн/50 грн). Вирушаємо до центру міста та розпочинаємо екскурсію.

Пішохідна екскурсія підземеллями Львова «Таємниці підземного Львова»

Тривалість – 2 години. Початок –  12:00; 1400; 16:00* (пл.. Катедральна 2)

Львів – старовинна галицька столиця. Заснований у 1256 році, він зазнав чимало перебудов. Змінювались часи, що приносили з собою нові архітектурні смаки… Незмінним залишалося одне – його підземелля… Тривалий час львівські підземелля так і залишались ще однією легендою старовинного міста. Однак не так давно подорожі деякими підземеллями Львова стали не тільки реальністю, але й захопливим дійством, яке залишає спогади на все життя

На нашій екскурсії ви відвідаєте:

 • Підземелля колишнього Домініканського монастиря;
 • Підземелля музею-аптеки “Під чорним орлом”;
 • Підземелля львівської копальні кави;
 • Підземелля костелу Єзуїтів;
 • Підвали Оперного театру, кафе “Лівий берег”.

Вільний час.  До нових зустрічей у Львові!!!

Останній день року…на нього чекає кожен. Хто має всередині віру у диво. Хочеться зранку прокинутися, підбігти до вікна і побачити, як сніг завалив вулиці кучугурами, а мороз накреслив на вікнах химерні фігури. Головна ялинка міста не зважає на витівки погоди,накинула на себе гірляндове намисто, а на голову причепила чудернацьку сріблясту діадему, поважно розпушила віти і засіяла сліпучими барвами. Ось вона…справжня новорічна казка.

Історія Львова настільки ж яскрава та дивовижна, як і саме місто, насичена цікавими подіями та знаменитими постатями. Сьогодні Львову вже понад 760 років і йому є Вам про що розповісти. Місто, яке було засноване на перетині вигідних торгівельних шляхів скоро розцвітало та розвивалося, ставши одним із головних торгових центрів середньовічної Європи. Згодом, переходячи під влади багатьох європейських країн, зокрема Польщі, Австрії та Німеччини, Львів перебирав від кожного зі своїх загарбників якусь частину культури та знань, з часом перетворившись не лише на перлину архітектури, але й  столицю сучасного наукового, духовного та мистецького життя.

Львів вабить своєю неповторністю, своїм живим стилем та особливим колоритом кожної з його засніжених вуличок. Місто славиться великою кількістю видатних місць та пам’яток архітектури, адже не дарма це культурна столиця України.

 

Готель Вартість туру на 1 особу
Готель 3* у вартість  не входить Новорічний бенкет 3099 грн
Готель 4* у вартість входить Новорічний бенкет у готелі 5300 грн 

 

Вартість вхідних квитків:

 • Личаківське кладовище -загальний 40грн, студенти та діти – 30грн;
 • Золочівський замок – загальний 45 грн, студенти 30 грн, учні 9 грн;
 • Китайський палац (музей східних цивілізацій) – загальний 30 грн, учні 9 грн;
 • територія Підгорецького замку – загальний 30 грн, учні 9 грн;
 • Олеський замок – загальний 45 грн, студенти 30 грн, учні 9 грн.
 • ПідземелляколишньогоДомініканськогомонастиря – загальний 15 грн, студенти та школярі 5 грн;
 • Підземелля музею-аптеки “Під чорним орлом” – загальний 20 грн, студенти 15грн, діти 10грн;
 • Підземелля костелу Єзуїтів – загальний 20грн,діти та школярі безкоштовно.

У вартість входить:

 • проживання в готелі 3 ночі;
 • сніданки;
 • екскурсії по програмі;
 • супроводження гіда-керівника по маршруту.

У вартість не входить:

 • трансфери автобусом у 1й та 4й день;
 • вхідні квитки на екскурсійні об’єкти;
 • проїзд в міському транспорті;
 • обіди та вечері;
 • особисті побажання,сувеніри. 

УВАГА!!! Вхідні квитки – окрема оплата!

БАЖАЄМО ГАРНОЇ ПОДОРОЖІ ТА НЕЗАБУТНІХ ВРАЖЕНЬ!

Туристичне агентство не несе відповідальності за роботу комунальних, дорожніх служб, затори на дорогах, погодні умови та пов’язані з цим затримки в турі та можливі незручності.Вам може також сподобатися

Відгуки про екскурсію Загадковий та казковий новорічний Львів

Ми пропонуємо

Доступні ціни

Цікаві маршрути та розповіді

Професійних гідів

Індивідуальний підхід

Телефонуйте
безкоштовний підбір

(підберемо найцікавіший тур або екскурсію)

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час