м. Львів, пл. Катедральна 2

Свята, які варто відвідати у Львові весною

Свята, які варто відвідати у Львові весною

Весняний Львів приваблює першим теплом, яскравими фарбами і численними заходами, які прокидаються та оживають разом з містом після довгої зими.

Але які ж свята можна відвідати у Львові навесні?

8 березня

Святкування 8 березня у Львові не відрізняється особливим колоритом від усієї України. Але перші весняні вихідні – це відмінний привід прогулятися, відпочити і провести час з користю, насолоджуючись багатою культурною і екскурсійною програмою.

Великдень

А ось Великдень у Львові відзначають з розмахом. Тут представлені майже всі конфесії, а традиції химерно переплітаються між собою. До свята тут готуються 7 тижнів – скільки і триває Великий Піст. Останній тиждень називається Страсним, і підготовка виходить на новий рівень. У Велику П’ятницю в усіх храмах виносять Плащаницю. Десятки і сотні городян гуляють по вулицях в національному одязі. Крім церковних заходів, Великдень у Львові – це ще й вуличні дійства, розваги, фестиваль писанок, смачні страви, танці, пісні та веселий «обливальний» понеділок.

Травневі свята

Львів – одне з кращих місць, щоб провести теплі і затишні травневі свята. В цей час місто наповнюється туристами, а життя закипає. Всюди проводяться різні заходи, заклади пропонують нові святкові меню, проходять численні екскурсії, концерти та вуличні вистави. Серед розмаїття турів можна вибрати ідеальний варіант під себе: з відвідуванням закладів, з прогулянками по історичних пам’ятках або з виїздами за місто.

День міста

День міста у Львові традиційно святкують в першу суботу травня, хоча бували винятки. Городяни, наповнені любов’ю до рідного міста, відзначають його свято з розмахом і протягом практично всього тижня. Це паради, шоу-програма, концерти, змагання. У будь-якому куточку міста можна знайти розваги для дорослих і дітей. Проводяться ярмарки та міні-фестивалі. Щорічно в параді при супроводі оркестру беруть участь видатні жителі міста, артисти і музиканти з усієї країни. Програма розростається з кожним роком, так що нудьгувати не доведеться нікому.

День вишиванки

Щорічно Львів традиційно долучається до святкування всеукраїнського Дня вишиванки. В цей час в національний одяг одягають навіть статуї: Нептуна, Адоніса, Амфітриту і Діану в фонтанах на площі Ринок та левів коло Ратуші. Забарвлення і орнаменти щоразу обирають заново. Адже саме на Західній Україні найкраще збереглися і цінуються етнічні традиції та символізм. Крім того, це справжній фестиваль народних майстрів, які пропонують на ярмарках свої кращі вироби.

Міжнародний день музеїв

Львів надзвичайно багатий на музеї, включаючи великі державні і маленькі локальні, на кшталт пошти, аптеки або пивного заводу. Тому місто з радістю приєднується до Міжнародного дня музеїв 18 травня. Протягом декількох тижнів десятки учасників пропонують нові унікальні програми безкоштовно або за зниженими цінами. Всюди проводяться вікторини, конкурси, квести та інші захоплюючі активності для дітей і дорослих.

А якщо ви не хочете витрачати дорогоцінний час на організацію цікавого дозвілля, звертайтеся до нас! Досвідчені консультанти і гіди туристичної фірми «Капітолій» запропонують варіант на будь-який смак!

Залишіть свій номер телефону і ми зателефонуємо вам у зручний для вас час